وحشت استرالیایی ها پس از دیدن “UFO” در Sky Over سیدنی – Video

وحشت استرالیایی ها پس از دیدن “UFO” در Sky Over سیدنی – Video

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سالها است که ، مردم استرالیا گزارش می دهند که شاهد پرواز اشیاء بی پروا و ناشناخته های مرموز در آسمان هستند و تئوری های مربوط به بیگانگان را برانگیخته اند – اما اینها تقریباً همیشه توضیحی ساده دارند.

روزنامه دیلی میل گزارش داد ساکنان نیو ساوت ولز از دیدن چراغهای عجیب و غریب که به نظر می رسد اشیاء پرواز ناشناس (UFO) در صبح 19 اوت بر فراز سیدنی شوکه شده اند ، شوکه شدند.

براساس این گزارش ، شاهدان بیشمار اشیاء را “یک خط آهسته حرکت ماهواره ها یا چیز دیگری” توصیف کرده اند که گفته می شود “در آسمان حرکت می کنند”.

تصویری از UFO ادعایی در توییتر منتشر شده است ، که نشان می دهد یک جسم سفید به آرامی از روی آسمان می رود.

در حالی که ساکنان همچنان در مورد “حمله بیگانه” به وحشت یا شوخی می پرداختند ، رمز و راز حل شد ، زیرا معلوم شد که اشیاء ماهواره ای هستند.

دکتر برد برد تاکر ، کارشناس فضایی گفت: ماهواره های روزانه تلگراف را می توان در ساعات اولیه روز یا بعد از غروب آفتاب از زمین دید ، و توضیح داد: “هرچه پائین تر شروع می شوند و به زمین نزدیک تر می شوند ، درخشان تر هستند”.

در 7 آگوست ، اولین مرحله از موشک حامل Falcon-9 ، که یک شبه با ماهواره ها برای سیستم Starlink از فضاپیمای کیپ کانناورال پرتاب شد ، با موفقیت روی یک سکوی شناور در اقیانوس اطلس فرود آمد. این سکو در حدود 400 کیلومتری (249 مایل) در ساحل ایالات متحده واقع شده است و به نام “البته من هنوز تو را دوست دارم” نامیده می شود. فرود موفقیت آمیز در مرحله اول امکان استفاده مجدد از آن را فراهم می کند.

قرار است ماهواره های بیشتر Starlink در ارتفاعات از 328 تا 580 کیلومتر در مدار مدار قرار گیرند که یکی دیگر از آنها به صورت آزمایشی برای یا بعد از 23 اکتبر برنامه ریزی شده است.