وحدت؟ ویدیوی هریس-گراهام فیستبامپ در مجلس سنا ویروسی می شود

وحدت؟ ویدیوی هریس-گراهام فیستبامپ در مجلس سنا ویروسی می شود

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

ماه های اخیر شاهد درگیری های شدیدی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بوده است ، زیرا این دو گروه سیاسی در یک رقابت انتخاباتی ملی برای تصدی کرسی های سنا ، مجلس نمایندگان و کاخ سفید با یکدیگر درگیر شده اند.

کمالا هریس ، سناتور دموکرات ، که اکنون بیشتر رسانه های جریان اصلی ایالات متحده وی را به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا معرفی می کنند ، در حالی که هر دو برای رای دادن به مجلس سنا وارد شدند ، در حالی که مشت خود را تا سناتور حزب جمهوری خواه لیندزی گراهام دراز می کرد ، در معرض دید دوربین قرار گرفت.

ویدئویی که نشان می دهد دو سناتور آمریکایی مشت و گرهام در حال ضربه زدن به شانه هریس هستند ، بلافاصله منتشر شد و شهروندان اینترنتی از این اقدام به عنوان یک نشانه آشکار از وحدت سیاسی یا حداقل تمدن تمجید کردند.

با این حال ، برخی استدلال کردند که “در اینجا هیچ معاون رئیسی انتخاب نشده است” ، و به کاربران دیگر یادآوری کردند که نتایج رسمی انتخابات ایالات متحده هنوز در دسترس نیست.

در حالی که برخی معتقد بودند مودب بودن با همكاران خبر جدیدی نیست ، دیگران این حقیقت را تحسین كردند كه دو سناتور از احزاب مخالف نسبت به یكدیگر دوستی نشان دادند.

مردم از یکدیگر می خواستند که کمتر در معرض تقسیم قرار گیرند ، در حالی که برخی اظهار داشتند که “این فقط یک باشگاه خصوصی بزرگ است”.

با این حال ، برخی استدلال کردند که این اقدام “به اعتبار شهرت” هر دو مضر است – با بقیه بلافاصله اشاره کردند که رفتار با ادب با کسانی که مخالف آنها هستید ، اشکالی ندارد و حتی درجه یک است.

کمالا هریس ، به همراه شریک زندگی خود بایدن ، از برخی رهبران و چهره های رسانه ای جهان مبنی بر تبدیل شدن به “معاون رئیس جمهور منتخب” و “رئیس جمهور منتخب” به ترتیب تبریک گفته اند ، اگرچه نتایج رسمی انتخابات ایالات متحده تنها در ماه دسامبر مشخص شد.

در صورت انتخاب ، هریس اولین زن سیاه پوست و آسیایی خواهد شد که دفتر معاون رئیس جمهور آمریکا را به دست می گیرد.