واکسن Sputnik V روسیه از Coronavirus به اندازه زمین در پرومو ویدئو پاک می کند

واکسن Sputnik V روسیه از Coronavirus به اندازه زمین در پرومو ویدئو پاک می کند

روسیه به طور رسمی این هفته تولید اولین واکسن کروناویروس رمان جهان با نام Sputnik V را آغاز کرد. این واکسن که توسط موسسه تحقیقات همه گیر شناسی و میکروبیولوژی Gamaleya مستقر در مسکو ایجاد شده بود ، پس از اثبات توانایی ایجاد ایمنی در برابر ویروس در آزمایش های محدود انسانی ، سریعاً جهت تأیید ثبت شد.

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه ، صندوق ثروت مستقل روسیه ، یک کلیپ تبلیغاتی جذاب برای واکسن Sputnik V COVID-19 ایجاد کرده است.

فیلم 38 ثانویه CGI با پرتاب زمین توسط یک اسپور غول پیکر کورنوال آغاز می شود. سپس ، یک ماهواره Sputnik با یادآوری Sputnik 1 ، اولین ماهواره مصنوعی جهان که در سال 1957 توسط اتحاد جماهیر شوروی آغاز به کار کرد ، از طریق ویروس شکسته می شود و به فضا پرواز می کند ، و به تدریج از بین می رود که اسپور غول ویروسی از بین می رود.

این کلیپ بخشی از مجموعه مطبوعات است که شامل عکس ، گرافیک و یک فیلم دیگر است که تولید واکسن را می توان در وب سایت رسمی واکسن مشاهده کرد.

Sputnik V ، که به طور رسمی “Gam-COVID-Vak” نامگذاری شده است ، تولید را آغاز کرده است. روز یکشنبه ، الکساندر گینزبورگ ، مدیر موسسه گامالیا ، به Sputnik گفت که واکسیناسیون گسترده با استفاده از واکسن Sputnik V باید در حدود یک ماه در روسیه آغاز شود.

روسیه انتظار دارد 500 میلیون دوز واکسن را طی یک سال آینده تولید کند ، و انتظار می رود که در چندین کشور دیگر نیز آزمایشات و آزمایشات بالینی انجام شود.

واکسن بردار آدنوویرال از دو عکس تشکیل شده است ، دومی که سه هفته پس از اولین تزریق می شود.

Sputnik V بر روی 76 داوطلب در دو مؤسسه جداگانه آزمایش شد – دانشگاه سچنوف مستقر در مسکو و بیمارستان اصلی کلینیک نظامی بوردنکو ، وزارت دفاع روسیه. دادگاه های مرحله سوم شامل ده ها هزار داوطلب در هفته های آینده انجام می شود. اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشات قبل و بالینی واكسن واكسن انتظار می رود در هفته آینده منتشر شود تا نگرانی های ناظران در مورد ایمنی واكسن را برطرف كند.