واکسن Oxford-AstraZeneca COVID-19 در تلاش برای تصویب تنظیم مقررات ایالات متحده لج می کند

واکسن Oxford-AstraZeneca COVID-19 در تلاش برای تصویب تنظیم مقررات ایالات متحده لج می کند

نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد: “تلاش آکسفورد-آسترازنکا قول بزرگی برای کمک به دستگیری بیماری همه گیر داد” “اما یک سری سو m استفاده باعث عقب افتادن آن در ایالات متحده شد.”

دکتر جهان “جیگی” البیومی، استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن ، م Instituteسسه رودمان ، به ما پیوست تا در مورد اشتباهات ارتباطی AstraZeneca در تزریق واکسن آن ، که با دانشگاه آکسفورد تأیید شده و برای استفاده در ایالات متحده تأیید شده است ، بحث کنیم. به گفته نیویورک تایمز ، این اشتباهات “به روابط این شرکت با تنظیم کننده ها لطمه زد ، باعث ایجاد تردید در مورد اینکه آیا واکسن آن در برابر نظارت شدید علمی و علمی مقاومت می کند و یا حداقل در یک مورد ، سرعت واکسن را کند می کند”.

گلهای گری، میزبان برنامه گفتگوی رادیویی و تحلیلگر سیاست های عمومی ، دوباره به بحث در مورد دوازده سازمان حقوق مدنی می پردازند که در مورد برنامه ریزی برای بسته شدن بیش از نیمی از سایت های رای گیری زودرس در مناطق مهم جورجیا صحبت می کنند. رویاهای مشترک گزارش دادند که نمایندگان جورجیا NAACP ، ACLU جورجیا و مرکز قانون فقر جنوب با ارسال نامه ای به هیئت کمیساریای شهرستان کاب و هیئت انتخابات و ثبت نام ، “از آنها خواستند که در سایت های رای گیری زودهنگام استفاده نکنند.” در این نامه ، در بخشی از این نامه ، تا حدی گفته شده بود: “اگرچه این بسته ها به طور گسترده ای بر بسیاری از رای دهندگان شهرستان كاب تأثیر منفی می گذارد ، اما ما به ویژه نگران هستیم كه این بسته ها برای رای دهندگان سیاه و لاتینكس شهرستان كاب مضر باشد زیرا بسیاری از محل ها در جوامع سیاه و لاتین. “

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به ما می پیوندد تا در مورد تصمیم روز سه شنبه دادگاه عالی در مورد انکار “تلاش آخرین لحظه متحدان رئیس جمهور ترامپ برای لغو نتایج انتخابات در پنسیلوانیا ، ضربه ای که به رئیس جمهور ادامه می یابد” بحث کنیم. تلاش برای برگشت از دست دادن خود به جو بایدن دموکرات “، همانطور که توسط واشنگتن پست گزارش شده است.

دکتر کالین کمپبل، واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار ، برای بحث در مورد نظرات سناتور الیزابت وارن (D-MA) به ما ملحق می شود که می گوید او مخالف اعطای معافیت به ژنرال بازنشسته ارتش لوید آستین ، انتخاب اخیر بایدن برای هدایت وزارت دفاع است. “من برای ژنرال آستین احترام زیادی قائلم. کارنامه او مثال زدنی بوده است و من مشتاقانه منتظر ملاقات با وی و صحبت بیشتر با او هستم ، اما من با معافیت جنرال مخالفت کردم. [James] به نقل از هیل ، وارن به خبرنگاران گفت ، ماتیس ، و من با چشم پوشی از ژنرال آستین مخالف خواهم بود. آستین برای هدایت پنتاگون به مدت هفت سال از ارتش بازنشسته نشده است و بنابراین او نیاز به معافیت دارد. از کنگره برای گرفتن شغل.

دکتر کنت سورین، استاد برجسته ادبیات و استاد دین و نظریه انتقادی در دانشگاه دوک ؛ و نیل کلارک، روزنامه نگار و صدا و سیما ، برای بحث در مورد آخرین اخبار درباره معامله تجاری Brexit با ما همراه باشید. رویترز روز چهارشنبه گزارش داد ، “اتحادیه اروپا و انگلیس جلسه روز پنجشنبه را فرصتی برای شکستن بن بست در مذاکرات قرار داده بودند اما هر دو اذعان داشتند که یک خطر وجود دارد که یک توافق تجاری از آنها دور بماند” قبل از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در 31 دسامبر.

Teodrose Fikremariam، بنیانگذار و سردبیر پیشین مجله Ghion Journal ، برای بازگشت به بحث درباره آخرین مقاله خود ، “Cult vs Culture: the Myopic Politics of Woyanes، Neftegnas and Gallas”. وی همچنین تحلیل می کند که چگونه نبردهای موجود در منطقه Tigray در اتیوپی خطر نابودی تولید و سایر مشاغل را دارد. او می گوید همه گیری COVID-19 پایه و اساس عواقب اقتصادی را حتی قبل از آغاز جنگ در کشور ایجاد کرد.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی ، برای بحث در مورد قتل اخیر محسن فخری زاده ، دانشمند هسته ای ایرانی ، ادعا شده توسط افراد مسلح اسرائیلی ، به ما پیوست. مقاله سه شنبه CounterPunch با عنوان “باندبازی به عنوان سیاست خارجی: ترورها به یک قاعده جدید تبدیل می شوند” ، این قتل اخیر را محکوم می کند و نه تنها “تلاشی برای برهم زدن برنامه هسته ای ایران ، بلکه به عنوان نمایش قانونی و موفق قدرت دولت”

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد برنامه های ژاپن برای تولید موشک های خود با توانایی دستیابی به کره شمالی ، به ما می پیوندد. براساس گزارش روز چهارشنبه در وال استریت ژورنال ، این طرح های جدید “بخشی از تجمع دفاعی است که در صورت پیش بینی حمله به توکیو امکان حمله را می دهد.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم