واکسن COfID-19 Pfizer توسط FDA برای مجوز استفاده احتمالی اضطراری بررسی شده است

واکسن COfID-19 Pfizer توسط FDA برای مجوز استفاده احتمالی اضطراری بررسی شده است

روز پنجشنبه ، “USA Today” گزارش داد ، “کمیته مستقل 17 عضوی واکسن ها و محصولات بیولوژیکی وابسته مستقل در حال بررسی و بحث در مورد داده های Pfizer و استارتاپ آلمان BioNTech در مورد واکسن خود ، به نام BNT162b2 است.”

گلهای مارگارت، متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک مقاومت مقاومت ، برای بحث در مورد جلسه یک روزه کمیته های مستقل واکسن های مستقل سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و محصولات بیولوژیکی وابسته ، که در آن مقامات بررسی کردند آیا Pfizer’s COVID- به ما پیوست ، 19 واکسن باید برای استفاده عمومی در ایالات متحده تأیید شود.

جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای صحبت در مورد شماره وزارت کار ایالات متحده که روز پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که ادعاهای بیکاری در هفته گذشته به 853،000 رسیده است ، بیش از 100،000 نسبت به هفته قبل با ادامه COVID-19 برای جلوگیری از اقتصاد

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و فناور ، برای بحث در مورد کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و بیش از 40 ایالت که از فیس بوک در یک پرونده ضد انحصاری شکایت کردند ، به ما پیوست و گفت این شرکت رقابت خود را برای جلب بازار خریداری کرده است. به گفته نیویورک تایمز ، شاکیان “خواستار لغو معاملات نشدند ، و این باعث نبرد ناظران در برابر بزرگترین شرکت های فناوری به گونه ای شد که می تواند صنعت رسانه های اجتماعی را دوباره تولید کند.” تنظیم کنندگان فدرال و ایالت “در دادخواست های جداگانه ای گفتند که خریدهای فیس بوک ، به ویژه اینستاگرام با قیمت یک میلیارد دلار در سال 2012 و واتس اپ با پرداخت 19 میلیارد دلار ، دو سال بعد ، رقابتی را از بین برد که می توانست روزی سلطه شرکت را به چالش بکشد.” این در حالی است که یوتیوب اقدام به ممنوع کردن ویدیوهایی کرده است که ادعا می کنند تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا تأثیر داشته است.

دیو لیندورف، خبرنگار تحقیقی و بنیانگذار این نمی تواند اتفاق بیفتد! ، برای بحث در مورد تحقیقات فدرال در مورد رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، جو بایدن ، پسر هانتر ، که روز چهارشنبه گفت که در مورد تحقیق در مورد مالیات های خود توسط دادستان ایالات متحده با وی تماس گرفته شده ، به ما پیوست. دفتر در دلاور. مقاله چهارشنبه ای در پولیتیکو می گوید شخصی با “آگاهی از دست اول تحقیقات” ادعا می کند که کاوشگر “گسترده تر” از آنچه هانتر نشان می دهد بوده است. “این فرد گفت که ، از اوایل سال گذشته ، محققان در دلاور و واشنگتن همچنین در مورد پولشویی احتمالی پول و روابط خارجی شکارچی بایدن تحقیق می کردند”. گزارش اخیر آسوشیتدپرس همچنین حاکی از چندین مورد ادعای سو رفتار جنسی علیه مقامات ارشد FBI در پنج سال گذشته بوده است ، به این افراد اجازه داده شده است كه با مزایای كامل و بدون هیچگونه اتهام كیفری نسبت به انتقال یا استعفا اقدام كنند.

آلفرد دو زایاس، استاد حقوق بین الملل در دانشکده دیپلماسی ژنو ، دبیر سابق کمیته حقوق بشر سازمان ملل و کارشناس مستقل سابق سازمان ملل در زمینه نظم بین المللی ، برای بحث در مورد تصمیم دادگاه بین المللی کیفری (ICC) در مورد تحقیق درباره اقدامات نیروهای انگلیسی به ما پیوست در عراق ، با وجود شواهد جنایات جنگی. طبق مقاله روز چهارشنبه در رویاهای مشترک ، این تصمیم توسط دبیر کل مرکز حقوق اساسی و حقوق بشر اروپا (ECCHR) مورد انتقاد قرار گرفت ، وی گفت که “این دو استاندارد طولانی مدت در عدالت بین المللی را تقویت می کند و یک بار دیگر نشان می دهد که بازیگران قدرتمند می توانند با شکنجه سیستماتیک دور. ” کالک همچنین خاطر نشان کرد که این تصمیم “ضربه شدیدی به بازماندگان شکنجه عراقی است.”

نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما ، حمله آمریکا به عراق” ، به دکتر ویلمر لئون می پیوندد و در مورد داستان MintPress News با عنوان “اتاق فکر جان کری خواستار جنگ با روسیه بر سر تغییر اقلیم” می شود ، بحث می کند. به نقل از کری ، که اخیراً به عنوان نماینده ویژه ریاست جمهوری تیم بایدن در امور اقلیمی منصوب شده و یکی از اعضای بنیانگذار اتاق فکر پروژه امنیت آمریکا است ، گفت: “آمریکا به زودی دولتی خواهد داشت که بحران آب و هوا را به عنوان یک کشور فوری تلقی می کند. تهدید امنیتی است. ” در این مقاله از این سازمان نقل شده است: “ناتو در منطقه عملیاتی قطب شمال اروپا با چالش نظامی شدیدی روبرو است … ارتش ایالات متحده باید به طور فعال در تمرینات مشترک قطب شمال شرکت کند ، و اعزام ارتش آمریكا به منطقه ، به ویژه بر مرز روسیه تمرکز کنید – شاید با بازگشت اعزام نیروی دریایی ایالات متحده به نروژ. “

مارجوری کوهن، استاد حقوق در دانشکده حقوق توماس جفرسون در سن دیگو ، کالیفرنیا و رئیس جمهور سابق اتحادیه حقوقدانان ملی ، برای بحث در مورد مقاله کنسرسیوم نیوز که می گوید: “عالی ترین مقام سازمان ملل در مورد شکنجه روز سه شنبه از انگلیس خواست مقامات برای آزادی یا حبس خانگی بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ “در جریان مراحل استرداد وی در ایالات متحده. نیلز مایزر ، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور شکنجه ، با استناد به گزارشی گفت: “حدود 65 نفر از 165 زندانی در بلمرش ، از جمله زندانیان زیادی در جناحی که آسانژ در آن زندانی است ، از نظر ویروس کرونا مثبت بوده اند.” وی حبس آسانژ را “محرومیت خودسرانه از آزادی” خواند که باعث نقض شدید حقوق بشر روزنامه نگار شده است.

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث درباره اظهارات حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران ، مبنی بر بازگشت ایران به تعهدات خود در چارچوب توافق هسته ای برنامه جامع اقدام در صورت انجام سایر کشورها ، به ما می پیوندد. به گزارش الجزیره ، “در پی ترور ماه گذشته محسن فخری زاده دانشمند هسته ای در خارج از تهران ، پارلمان ایران تحت سلطه محافظه کاران و تندروها به سرعت لایحه ای را تصویب کرد که هدف آن افزایش غنی سازی اورانیوم و اخراج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی است. دولت روحانی صریحاً گفته است که با این قانون مخالف است و در تهیه آن مشورتی نشده است. “

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]