واکسن واکسن COVID-19 ؛ آسانژ استرداد نخواهد شد. جورجیا اهمیت دارد

واکسن واکسن COVID-19 ؛ آسانژ استرداد نخواهد شد. جورجیا اهمیت دارد

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202101051081648387-covid-19- واکسن-فیاسکو-آسانژ-معتاد-جورجیا-موضوعات-مسترد-نشده /

انتظارات ما چقدر باید بالا باشد؟ دولت ترامپ تا پایان سال 2020 وعده 20 میلیون واکسیناسیون داده بود ، اما بسیار کمتر از نصف این دوزها تجویز شده است.

دکتر ایابو اوباسانجو، استاد ، متخصص اپیدمیولوژی و دامپزشک ، برای بحث در مورد واکسن ویروس کرونا به ما می پیوندد. ایالات متحده تاکنون حدود 17 میلیون دوز واکسن COVID-19 ارسال کرده است ، اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گزارش داده اند که بیش از 4 میلیون دوز از روز شنبه در ایالات متحده تجویز شده است ، که خیلی کمتر از هدف دولت برای رسیدن به 20 میلیون نفر قبل از سال جدید. ما به چگونگی روند عرضه و آنچه انتظار داریم ، خواهیم پرداخت.

روزنامه نگار محمد الماضی، سردبیر The Interregnum ؛ و روزنامه نگار و مستندساز کوین گوستولا، که در Shadowproof.com می نویسد و میزبان پادکست افشای غیر مجاز است ، با ما همراه باشید تا درباره تصمیم قاضی انگلیس در مورد رد درخواست ایالات متحده برای استرداد جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، با ما مشورت کنید.

موندال رابینسون، بنیانگذار پروژه رای دهندگان مرد سیاه ، به ما پیوست تا در مورد آنچه انتظار می رود از انتخابات دور دوم سنا در جورجیا انتظار داشته باشیم ، و همچنین بحث در مورد انتخاب مجدد نانسی پلوسی به عنوان رئیس مجلس.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم