واقعی مالکوم X و تأثیر او بر سیاست آمریکا

واقعی مالکوم X و تأثیر او بر سیاست آمریکا

ما به ادی کانوی ، تهیه‌کننده اجرایی با شبکه واقعی خبر پیوستیم ، عضو برجسته شاخه بالتیمور حزب سیاه پلنگ بود و یک زندانی سیاسی بود ، و دکتر جارد بال ، پروفسور. مطالعات ارتباطات در دانشگاه ایالتی مورگان ، ویراستار “دروغ از Reinvention: تصحیح Malcolm X Marling Marling” ، www.IMixWhatILike.org.

در این روز 95 سال پیش ، مالکوم ایکس متولد شد. او پیش از ترور در سال 1965 به نمادی از مبارزات برای آزادی سیاهپوست تبدیل شد. مالکوم ایکس یک شخصیت محبوب و الهام بخش برای جنبش های مردم در سراسر جهان است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با یک مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف. پروفسور وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار که آخرین کتاب آن با عنوان “درک سوسیالیسم است” با برایان و جان کیریاکو به نمایش می رود.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک با برایان و جان به نمایش بپیوندید.

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به برایان بپیوند

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم