واقعاً؟ مقامات اوباما روسیه را به دلیل اعتراض گسترده در اعتراض گسترده ایالات متحده مقصر دانستند

واقعاً؟ مقامات اوباما روسیه را به دلیل اعتراض گسترده در اعتراض گسترده ایالات متحده مقصر دانستند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به ماکس بلومنتال ، نویسنده و روزنامه نگار پرفروش پیوستند ، که آخرین فیلم او “Killing Gaza” است ، و همچنین سردبیر ارشد Grayzone و هم میزبان پادکست است. “شورشیان معتدل”

مشاور سابق امنیت ملی اوباما ، سوزان رایس ، آخر هفته را با صدور بیانیه ای وحشیانه و غیرقابل اثبات اعلام کرد و گفت که روسیه و ولادیمیر پوتین در پشت قیام در مینیاپولیس و متعاقب آن شورش های سراسر کشور به دنبال قتل پلیس جورج فلوید بودند. او هیچ مدرکی را برای این اتهام ارائه نداد و ادامه داد: تصمیم دولت ترامپ برای تعیین آنتیفا به عنوان یک سازمان تروریستی “خوب” است.

این کشور در میان قیامی است که از دهه 1960 دیده نمی شود ، با راهپیمایی های ضد پلیس ، تظاهرات و خشونت در صدها شهر و شهر در سراسر آمریکا اتفاق می افتد. این اعتراض ها هنگامی آغاز شد که یک افسر پلیس در مینیاپولیس ، مینه سوتا ، بر گردن جورج فلوید زانو زد و او را به قتل رساند. اما ناامیدی و عصبانیت برافراشته است ، و در بسیاری از شهرها ، خشونت اکنون کنترل نشده است. بیست و شش ایالت و ولسوالی کلمبیا گارد ملی را فعال کرده اند ، بسیاری از آنها برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم. پرزیدنت ترامپ به نوبه خود به ویژه در توییتر سکوت کرده است ، جایی که وی قصاص علیه تظاهرکنندگان را تهدید کرده است. شب گذشته او این کار را با یک پناهگاه زیر کاخ سفید انجام داد ، که در جریان تظاهرات در واشنگتن تخلیه شد. یوجین پوریار، نویسنده ، فعال و مجری برنامه جدید BreakThrough News ، به این برنامه پیوسته است.

“آموزش برای رهایی” امروز آموزش برای رهایی در زمان قیام گسترده است. میهمان ما دهه ها است که در خیابان ها برای عدالت اقتصادی ، نژادی و اجتماعی در خیابان ها می جنگد. برایان و جان با هم صحبت می کنند بیل آیرز، یک فعال ، مدرس و نویسنده یا نویسنده کتابهای بسیاری ، از جمله “درباره معلم شدن” و “شما نمی توانید افراد بد را آتش بزنید: و 18 اسطوره دیگر درباره معلمان ، اتحادیه های معلمان و آموزش عمومی” و یک رهبر مرکزی ملی دانشجویان سال 1960 برای یک جامعه دموکراتیک ، که در www.BillAyers.org است.

پرزیدنت ترامپ در آخر هفته توئیت کرد که قصد دارد آنتیفا را به عنوان یک سازمان تروریستی داخلی معرفی کند ، حرکتی که علمای مشروطه قبلاً آن را غیرقانونی اعلام می کنند. آنتیفا ، که مخفف ضد فاشیسم است ، گروه گسترده ای از مردم است که از اجتماعات مظلوم حمایت می کند و به تجمع ثروت انباشته شده توسط شرکت ها و نخبگان اعتراض می کند. تاکتیکی دیگر که دولتها برای سرکوب معترضین به کار می گیرند ، کند کردن چرخه عدالت در برابر پلیس است که قتل می کند و با احتیاط هرگونه کیفرخواست علیه پلیس را که می کشد تا بتواند منتظر اعتراضات باشد و به پلیس اجازه دهد بعداً مانند قلعه دانیل دست از کار کند. Pantaleo ، پلیسی که اریک گارنر را به اعدام خفه کرد اما سالها بعد از تحقیقات چندی پیش نیامد بدون اتهامات جنایی. مارا ورهیدن هلیاردمدیر اجرایی صندوق مشارکت برای عدالت مدنی در این برنامه پیوست.

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی وضعیت شرکتهای انحصاری و نظارت ملی است – جایی که این هفته آنها به فناوری ها و تاکتیک های نظارت که دولت قبلاً از آن استفاده کرده است در همه سطوح برای سرکوب اعتراضات برای عدالت برای جورج فلوید متمرکز شده اند. ، روایت را دستکاری کنید و مخالفان را جرم انگاری کنید. این راهنمای شما برای آنچه در پشت صحنه اعتراضات سراسری است و خواستار عدالت برای جورج فلوید و تعداد بیشماری کشته شده توسط پلیس است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی با جان به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم