واشنگتن پست ادعاهای بدون مدرک درباره هک کردن روسیه را منتشر کرد

واشنگتن پست ادعاهای بدون مدرک درباره هک کردن روسیه را منتشر کرد

یک نویسنده بدنام PropOrNot با همکاری یکی از همکاران “ابتکار یکپارچگی” که توسط دولت انگلیس تأمین می شود ، برای نوشتن مقاله واشنگتن پست با ادعاهای مشکوک درباره فعالیت های روسیه همکاری می کند.

ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، برای بحث در مورد مقاله اخیر واشنگتن پست که نویسندگان ادعا می کنند پرسنل اطلاعاتی روسیه در یک هک هوشمندانه علیه وب سایت های دولت آمریکا و شرکت های امنیت سایبری دست داشته اند ، به ما پیوست. این مقاله به طور متناقضی استدلال می کند که هک ها بسیار درخشان و تقریباً غیرقابل شناسایی بودند اما در ادامه جزئیات هر دقیقه را توضیح می دهیم. خدمه ما همچنین در مورد جنبه اقتصادی بارز داستان صحبت می کنند ، زیرا یکی از اصلی ترین شرکت هایی که به عنوان یک هدف معرفی شده بود ، ثروت معاملات سهام خود را چند روز قبل از انتشار داستان بدست آورد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، به ما پیوست تا در مورد نگرانی فزاینده ای که جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در حال ایجاد یک تیم سیاسی پر از عوامل بدنام وال استریت است صحبت کند. گزارش ها نشان می دهد که بایدن با افزودن اریک گلدشتاین ، کارمند 18 ساله گلدمن ساکس ، تیم انتقال خود را رشد داده است. مونیکا ماهر ، معاون رئیس جمهور در زمینه اطلاعات تهدیدات سایبری در گلدمن ؛ و جاش زوفر ، که پیش از این مدیر تعامل در مک کینزی بود و اکنون در شرکت سهام خصوصی Cove Hill Partners کار می کند.

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و ستاره یوتیوب ، به “ساعت بحرانی” بازمی گردد تا درباره جنگ داخلی در حزب دموکرات بحث کند. جیمی دور ستاره یوتیوب با این استدلال که اعضای مترقی مجلس نمایندگان ایالات متحده باید تهدید کنند که از نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان (D-CA) در تلاش برای باقی ماندن به عنوان رهبر اتاق حمایت نمی کنند ، مگر اینکه قول دهد که “Medicare برای همه” به رای گیری.

دنی سوورسن، سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان” ، برای بحث در مورد خشونت و ویرانی در منطقه تیگرای اتیوپی بازگشت. سوورسن در مورد خشونت که در آن به تشریح درگیری های قومی و سایر موضوعات مهم در هسته اصلی مبارزات می پردازد ، مقاله برجسته ای نوشته است.

کوین گوستولا، سردبیر مدیر Shadowproof.com به بحث در مورد اوضاع جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس بازگشت. با توجه به تقاضای اخیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، برای بخشیدن ادوارد اسنودن ، ما در مورد اهمیت افزودن نام آسانژ به لیست کسانی که مستحق رهایی از خارج از قانون امپراتوری ایالات متحده / اتحادیه اروپا هستند ، بحث خواهیم کرد حمله به افشاگران. همچنین ، ما در مورد گزارشی بحث می کنیم که ستاره هالیوود ، پاملا اندرسون ، برای درخواست رحمت برای آسانژ با رئیس جمهور تماس گرفته است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس صنفی ، برای بحث در مورد تغییرات پیشنهادی چشمگیر و اضافات قوانین فناوری در اتحادیه اروپا به ما می پیوندد. اگرچه این تغییرات ممکن است در سطح ظاهری درست و موجه به نظر برسند ، اما در زیر سطح چندین پیشنهاد نگران کننده وجود دارد که می تواند سانسور را افزایش داده و حذف تحریم ها از سوی دشمنان شناسایی شده را دشوارتر کند.

دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و پژوهشگر ، برای بحث در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه دولت بایدن در حال بررسی آرامش بخشیدن به برخی از تحریم های سختگیرانه آمریکا علیه کوبا است ، که توسط دولت ترامپ اعمال شد ، به ما می پیوندد. علاوه بر این ، ما در مورد فرصتی که دولت جدید برای تنظیم مجدد روابط با کشور جزیره و برخورد صحیح با آن در اختیار دارد صحبت می کنیم.

دکتر کنت سورین، استاد برجسته ادبیات و استاد دین و نظریه انتقادی در دانشگاه دوک ؛ و دکتر کالین کمبل، واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار ، با ما همراه باشید تا در مورد مقاله درخشان سورین در CounterPunch با عنوان “بازی سرزنش Brexit” بحث کنیم. سورین به وضوح گیج کننده اضافه می کند ، زمانی که اظهار داشت ، “هر دو انگلیس و اتحادیه اروپا درگیر یک بازی برافروختگی هستند ، که به نوعی تئاتر سایه است – هیچ یک نمی خواهد مسئولیت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را بدون تجارت بپذیرد معامله بین این دو. “

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]