واشنگتن تلاش می کند تا گرما را در شرکای اروپایی Nord Stream فعال کند

واشنگتن تلاش می کند تا گرما را در شرکای اروپایی Nord Stream فعال کند

در این قسمت از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی كالب مائوپین در مورد تهدید آمریكا برای اعمال تحریم بر شركت های اروپایی درگیر در پروژه خط لوله Nord Stream 2 گفتگو می كنند.

خبرگزاری شین هووا روز جمعه گزارش داد: “وزیر خارجه آلمان روز پنجشنبه آخرین تهدید واشنگتن برای تحریم خط لوله گاز Nord Stream 2 بین روسیه و آلمان را رد کرد و گفت ،” سیاست انرژی اروپا در اروپا انجام شده است. ”

گفته می شود پرونده بدنام استیل منجر به تحقیقات به همان اندازه بدنام Rusgate شده است. کریستوفر استیل نویسنده این سند یک افسر اطلاعاتی سابق انگلیس است که یک شرکت اطلاعاتی خصوصی به نام Orbis را تأسیس کرده است. آیا استیل جاسوس ، تاجر است یا یک عامل سیاسی؟ الکساندر مرکوریس ، سردبیر نشریه The Duran ، در اینجا برای راهنمایی ما در دنیای تاریک یکی از چهره های اصلی Russiagate ، الکساندر مرکوریس است.

در جلسه روز جمعه با دکتر کلارنس لوزان و دکتر کالین کمپبل ، موارد گفتگو شامل ایالات متحده است که پنجشنبه با گزارش بیش از 70،000 مورد جدید COVID-19 ، یک رکورد ثبت کند. حذف برخی از داده های COVID-19 از وب سایت مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده و عواقب ناشی از آن؛ و اینکه چگونه برخی ادارات پلیس آمریكا استفاده از محدودیت های گردن را از زمان كشته شدن جورج فلوید توسط افسران در ماه مه ممنوع كرده اند.

یک تیتر پنجشنبه در واشنگتن پست می نویسد: “کاخ سفید هشدار می دهد بسته محرک” باید “شامل پیشنهاد کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد ترامپ باشد.” پست توضیح می دهد: “کاخ سفید اصرار دارد كه كنگره شامل كاهش مالیات بر حقوق و دستمزد به عنوان بخشی از بسته تحریك بعدی ویروس كورو ویروس باشد ، با فشار آوردن به اقدامی كه پرزیدنت ترامپ سعی كرده اما تقریباً برای یك سال نتوانسته پیشرفت كند ، مذاكرات را با قانونگذاران پیچیده می كند. .. مالیات حقوق و دستمزد همان مالیات 7.65 درصد است که از چک های کارگران برداشته می شود و برای تأمین اعتبار صندوق های تأمین اجتماعی و بیمه مدیکر می رود. “

پانل دوم متشکل از نویسندگان مارگارت کیمبرلی و روزنامه نگار دانیل لازار است. آنها در مورد چگونگی صدور قاضی دادگاه منطقه ای آمریكا در این هفته با صدور دو حكم با هدف جلوگیری از اجرای دولت ترامپ از اعدام های فدرال صحبت می كنند. با این حال ، دانیل لوئیز لی و وسلی ایرا پورکی این هفته در یک زندان فدرال در Ter Haute ، ایندیانا به اعدام سپرده شدند.

میزبان روز پایان گفتگو با اقتصاددان دکتر جک راسموس در مورد مقاله جدید خود در مورد ناامیدی اقتصادی است که ممکن است در نتیجه سوء رفتار دولت آمریکا از همه گیری COVID-19 پیش رو باشد.

میهمانان:

Caleb Maubin – گوینده ، نویسنده ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیقی

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون ارشد گزارش گزارش برنامه سیاه

دکتر جک راسموس – اقتصاددان ، نویسنده و استاد کالج سنت مری در کالیفرنیا

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم