“هیچ کس بیشتر از چهره های مشهور لمس نمی کند”: انتخاب اوا لانگوریا به عنوان DNC Emcee در رسانه های اجتماعی مسخره شد

“هیچ کس بیشتر از چهره های مشهور لمس نمی کند”: انتخاب اوا لانگوریا به عنوان DNC Emcee در رسانه های اجتماعی مسخره شد

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

کنوانسیون ملی دموکراتیک سال 2020 روز دوشنبه ، عمدتاً در قالب آنلاین به دلیل بیماری کروناویروس آغاز شد و قرار است جان بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا در کنار همتای خود در انتخابات ماه نوامبر ، کمالا هریس نامزد کند. ستاره “خانه داران مطلوب” اوا لونگوریا یکی از چهار مشهور است که تعدیل کننده این رویداد است.

انتخاب بازیگر زن اوا لونگوریا به عنوان یکی از روزهای کنوانسیون ملی دموکراتیک که عصر روز دوشنبه آغاز به کار کرد و نامزد رسمی رئیس جمهور سابق جو بایدن و همرزمان نامزدش کمالا هریس شد ، بیش از چند پر در رسانه های اجتماعی شایع شد. .

این گردهمایی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 مجبور شده است یک فرم جدید و عمدتاً آنلاین را اتخاذ کند ، در حالی که Longoria یکی از چهار فرد مشهور است که بینندگان را از هر بخش و بخش و بلندگو به بلندگو در هر چهار شب هدایت می کند.

سه ناظم دیگر کری واشنگتن ، تریسی الیس راس و جولیا لوئیس دریفوس هستند.

لونگوریا پس از مراجعه به بینندگان که از خانه خود این رویداد را تماشا می کردند ، به مصاحبه های از راه دور با آمریکایی ها رفت. با این حال ، ستاره “خانه های ناامید” به سختی انتخاب مناسبی برای میزبان مورد لجبازی قرار گرفت.

سناتور مارکو روبیو ، آر-فلوریدا ، طعنه خود را نسبت به بازیگر مشهور انتخاب شده برای گفتگو در مورد “چالش ها و موانعی که هر روز آمریکایی ها با آن روبرو هستند” توئیت کرد.

میزبان پادکست ، کیتی هالپر نیز به همین ترتیب “فرمول” صحبت با نمایندگان “یک گروه فرومایه” را مورد انتقاد قرار داد.

روزنامه نگار مایکل تریسی با تعجب از این که چگونه لونگوریا برای تعدیل رویداد کنوانسیون “بهترین موقعیت” تلقی می شود ، استفاده می کند.

نويسنده مت طيبي نيز در مورد انتخاب امكس سؤال كرد.

مفسری نمیکی کنست توئیت کرد تا تعجب کند که چه کسی ممکن است در کنوانسیون 2024 انتظار داشته باشد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ و حامیانش در اولین شب از کنوانسیون ملی دموکراتیک سال 2020 ، انتقادهای تند و تیز را مرتفع کرده اند و آن را “یک فروم عضله هالیوود” تولید می کنند.

با این رویداد که توسط یک گروه مشهور با بازی های اوا لونگوریا ، تریسی الیس راس ، کری واشنگتن و جولیا لوئیس دریفوس تقویت شد ، گروه موسیقی دارای ستارگانی بودند که شامل بیلی الیش ، جنیفر هادسون ، جان لجند و بیلی پورتر بودند.

سخنگوی مطبوعات کاخ سفید ، کیلی مک مک ایین سخنرانان کنوانسیون را متهم کرد که متوقف شده اند که خطاب به هر یک از سیاست های جو بایدن بپردازند.

کمپین دونالد ترامپ هشدار داد که “تصاحب چپ رادیکال سوسیالیست جو بایدن کامل است”.

هوگان گیدلی ، دبیر مطبوعاتی تبلیغات انتخاباتی ترامپ گفت: “شاید این فقط نظارت بود ، اما شب اول کنوانسیون دموکرات این واقعیت را کنار گذاشت که جو بایدن بیش از 80 درصد از آمریکایی ها را حداقل با 4 تریلیون افزایش مالیات دهد.” بیانیه دوشنبه شب.