“هیچ چیز مانند او”: کامالا هریس توسط خواهرزاده MLK جونیور پس از ادعاهای سرقت علمی “Fweedom” مورد انتقاد قرار گرفت

“هیچ چیز مانند او”: کامالا هریس توسط خواهرزاده MLK جونیور پس از ادعاهای سرقت علمی “Fweedom” مورد انتقاد قرار گرفت

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این ، معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس به سرقت داستانی که در اکتبر سال 2020 در مجله Elle در مورد ادعای “مطالبه حقوق” به عنوان کودک نوپا از حادثه ای که مارتین لوتر کینگ در مصاحبه پلی بوی 1965 به اشتراک گذاشت ، متهم شد

خواهرزاده مارتین لوتر کینگ جونیور معاون منتخب رئیس جمهور کامالا هریس را به جرم سرقت ادبی در یکی از روایت های برجسته رهبر حقوق مدنی ، مورد نکوهش قرار داده است.

دکتر آلویدا کینگ ظاهر شد تجارت فاکس در 5 ژانویه به هریس به دلیل ایجاد “کشش بزرگ” با ایجاد موازی بین خود و عموی خود تحقیر کرد.

آلویدا کینگ گفت: “کمالا می داند که جهان بینی او کاملا متفاوت از جهان بینی مارتین لوتر کینگ است. بنابراین برای او بسیار مهم است که خودش را مقایسه کند یا مانند او بنظر برسد یا از برخی تشبیهات او استفاده کند.”

این فعال آمریکایی ، نویسنده و نماینده سابق ایالت منطقه 28 در مجلس نمایندگان جورجیا ادامه داد:

“به عنوان مثال ، كامالا معتقد است كه سقط جنین تا 9 ماهگی مشكلی ندارد. و اگر قصد سقط جنین و زندگی كودك را داشتید ، بگذارید نوزاد بمیرد. مارتین لوتر كینگ جونیور به عموم مردم خدمت كرد. عمومی ، و این شامل نوزادان در رحم است. “

اخبار فاکس همکار کانال سخنان عمو وی را نقل کرد که “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا است” ، با تأکید بر اینکه کامالا هریس و دیدگاه های وی باعث شد “چیزی شبیه مارتین لوتر کینگ ، جونیور نباشد” ، دوباره احساسات “.

‘Fweedom’

در مصاحبه اکتبر با Elle Magazine ، کمالا هریس این داستان را به اشتراک گذاشته بود که چگونه وقتی او جوان بود ، در کالسکه ، به همراه والدین و عموی خود در یک اعتراض حقوق مدنی در اوکلند حضور داشت.
هریس ادعا کرد که او از کالسکه پرت شده است ، در حالی که پدر و مادرش همچنان از کنار او رد می شوند ، ‘گرفتار خشم اعتراض شدند.

آنها پس از فهمیدن آنچه اتفاق افتاده بود ، با عجله برگشتند تا کودک را ناراحت کنند. هنگامی که والدین به دنبال یافتن راهی برای جاسوسی کودک بودند ، از او پرسیدند “او چه می خواهد”.

به نقل از هریس:

“و من فقط به او نگاه کردم و گفتم ،” Fweedom “.”

این داستان به سرعت در اینترنت مورد توجه قرار گرفت ، زیرا کاربران دریافتند که محتوای مصاحبه به طرز مشکوکی شبیه حادثه ای است که مارتین لوتر کینگ ، جونیور ، در مصاحبه ای در سال 1965 در Playboy توصیف کرده است.

©
عکس AP

دکتر مارتین لوتر کینگ ، جونیور ، هنگامی که گروهی از جوانان شروع به قلع و قمع سنت آگوستین ، فلور می کنند ، به مهره ای جوان ضربه می زند.

کینگ تجربیات خود را در رهبری تظاهرات حقوق مدنی در جنوب به اشتراک می گذاشت و به نقل از وی گفته شد:

“من هرگز لحظه ای را در بیرمنگام فراموش نخواهم كرد كه یك پلیس سفیدپوست دختری سیاه پوستان ، هفت یا هشت ساله ، كه در تظاهرات با مادرش راه می رفت را متهم كرد … پلیس چه می خواهی؟” دختربچه مستقیم به چشمانش نگاه کرد و جواب داد:

متعاقباً از مرحوم دکتر مارتین لوتر کینگ ، جونیور نقل شد:

“بسیاری از اوقات که من در موقعیت های سخت و دشواری قرار داشته ام ، خاطره آن کوچولو به ذهنم خطور کرده و مرا آزار داده است.”

این ادعای دزدی ادبی در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار نگرفت ، زیرا برخی تصاویر همگام با مصاحبه کامالا هریس و داستان روایت شده توسط سخنگوی حقوق مدنی که در سال 1968 روایت شد ، به اشتراک گذاشته شد. این داستان همچنین به سرعت توسط یک گروه رسانه ای انتخاب شد رسانه هایی مانند اخبار فاکس، سیم روزانه و تماس گیرنده روزانه

هیچ توضیحی درباره این گزارش از طرف تیم انتقالی رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس ارائه نشده است.