هیچ چیزی برای پنهان کردن! Braless بلا Thorne درخواست کمک به طرفداران

هیچ چیزی برای پنهان کردن! Braless بلا Thorne درخواست کمک به طرفداران

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بازیگر و خواننده 22 ساله بلا تورن در دو هفته اخیر با سلفی ها و پست های قرنطینه ای متعدد ، فید اینستاگرام خود را برانگیخته است. اکثر آنها کاملاً ظاهراً غیر کارا و بدون آرایش بودند ، گرچه به اندازه جهنم داغ بودند ، اما آخرین مورد کمی صمیمی تر از بقیه بود.

معلوم است که قفل شدن در حال انجام باعث شده است که ستاره کودکی آمریکایی ، بلا تورن ، دوباره از تصویر خود تجدید نظر کند ، زیرا او این هفته از هواداران خواست و از این سوال که آیا سایه موهای بعدی او باید بلوند باشد یا قرمز. اما این سؤال اصلی نیست که باعث شد تا پیروان تورن از مزایای آن بروند ، بلکه فقدان آشکار یک برادر در عکس است که بازیگر زن سعی در مخفی کردن آن نکرد.

در هر سه سلفی آینه ای که ستاره با 22.7 میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشته بود ، Thorne در یک مخزن سفید ، جوراب کوتاه جیب کوتاه و بدون حاشیه Daisy Dukes و کفش ورزشی سفید قرار داشت. بازیگر زن همانطور که معمولاً هنگام گرفتن عکس در خانه انجام می داد هیچ آرایش نداشت و دکمه شکم برنزه را به طور مساوی نشان می داد.

موهای بریده موی سبز تورن به وضوح بدون مزاحمت به نظر می رسید ، زیرا انتظار نمی رود تغییراتی را که هنوز باید طی کند ، انجام دهد.

“سرخ همیشه” ، یکی از محبوب ترین پاسخ ها به سوال Thorne بود.

“مو بور بیشتر سرگرم کننده است. من این را می دانم ، زیرا من از زمان رشد ریشه های من واقعاً خسته کننده بوده ام. “با شانل وست ساحل ، شخصیت تلویزیون آمریکایی مخالفت کرد.

هفته گذشته ، بازیگر زن با انتشار پست بی شرمانه ای دیگر طرفداران خود را شاد کرد ، زیرا او در حال تبلیغ تبلیغات حرکات رقص خود در بیکینی سبز خود در حیاط پشت عمارت مستقر در کالیفرنیا بود. انتشار جدید بیش از هشتصد هزار عکس العمل مثبت در Thorne در طی تنها چند ساعت به زمین آمده است و به نظر می رسد كه همه چیز در اینجا متوقف نمی شود.


پاسخی بگذارید