“هیچ همدردی برای قربانیان او وجود ندارد؟”: تبلیغ جدید وحشیانه ترامپ را نسبت به آرزوی خود برای غیزلین ماکسول

“هیچ همدردی برای قربانیان او وجود ندارد؟”: تبلیغ جدید وحشیانه ترامپ را نسبت به آرزوی خود برای غیزلین ماکسول

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107976/32/1079763298_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_8b61dae74884d61d5eafcda284b45808.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007231079965931-no-sympathy-for-her-victims-new-ad-savages-trump-over-his-well-wishing-to-ghislaine-maxwell/

در حالی که برخی از کاربران رسانه های اجتماعی این تبلیغ را تحسین می کردند و از ترامپ انتقاد می کردند ، برخی دیگر با صدای بلند تعجب می کردند که چه چیزی ممکن است در آینده غیزلین ماکسول رخ دهد.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ به هدف تبلیغ آنلاین جدیدی توسط گروهی به نام “رأی دهندگان جمهوریخواه علیه ترامپ” راه اندازی شده است ، او را به خاطر اظهاراتی كه این هفته در رابطه با گیسلاین ماكسول ، همكار سابق فقید جفری اپستین ، سرمایه دار ننگین اعلام كرد ، مورد انتقاد قرار داد. مجرم جنسی.

رئیس جمهور آمریكا در هنگام كنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 21 ژوئیه ، وقتی در مورد ماكسول سؤال شد ، گفت: “من فقط آرزو می كنم او را ، صراحتاً”.

“شما او را آرزو می کنید؟ هیچ همدلی با قربانیان ماکسول؟ هیچ دلسوزی برای دختران جوانی که توسط افراد قدرتمند مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند؟” راوی تبلیغ می پرسد.

راوی سپس گفت: “من حدس می زنم که این نباید تعجب آور باشد” ، وقتی این تبلیغ فیلم هایی از گفتگوهای ترامپ و اپشتاین را نشان می داد ، می گوید.

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی این تبلیغ را تحسین کردند و ترامپ را در مورد بیانیه وی انتقاد کردند.

برخی حتی تصور می کردند که غیزلاین ماکسول “شخصی” را به شخصی خاص داده است.

و تعدادی از مردم درباره آنچه ممکن است در آینده به ماکسول برسد غافلگیر شدند.

همانطور که هیل خاطرنشان می کند ، در اوایل این ماه ، “رأی دهندگان جمهوریخواه علیه ترامپ” تبلیغ دیگری انتقاد آمیز از ترامپ را آغاز کردند و از رأی دهندگان مسیحی خواستند “در مقابل استفاده از آنها برای توجیه چیزهایی که عیسی هرگز توجیه نمی شود” مقاومت کنند.