‘هیولای باتلاق Loch Ness’: دونالد ترامپ جونیور به عنوان توییتر از بیدن در RNC حمله می کند اگر توییتر شگفتی می کند اگر او عالی باشد

‘هیولای باتلاق Loch Ness’: دونالد ترامپ جونیور به عنوان توییتر از بیدن در RNC حمله می کند اگر توییتر شگفتی می کند اگر او عالی باشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به نظر می رسد نامزد نامزد ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن نکته اصلی در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در جریان باشد ، جایی که رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ دوباره به عنوان نامزد ریاست جمهوری GOP برای انتخابات نوامبر 2020 معرفی شد.

دونالد ترامپ جونیور ، پسر ارشد رئیس جمهور ایالات متحده ، در طی سخنرانی مشتاقانه در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را لگد زد و وی را “پکن بایدن” و “هیولای باتلاق دریاچه نس” خواند.

“پس از هشت سال رشد آهسته اوباما و بایدن ، سیاست های ترامپ مانند سوخت موشکی به اقتصاد و به ویژه طبقه متوسط ​​بوده است. بایدن قول داده است كه آن پول را از جیب شما پس بگیرد و آن را در باتلاق نگه دارد. اما این باعث می شود منطقی است ، با توجه به اینکه جو بایدن اساساً هیولای باتلاق دریاچه است. “

ترامپ جونیور ، نامزد حزب ریاست جمهوری دموکرات به عنوان “پکن بایدن” را به عنوان کاندیدای مورد علاقه حزب کمونیست چین مسخره کرد.

وی در سخنان خود گفت: “پکن بایدن به قدری در مورد چین ضعیف است که اخیراً جامعه اطلاعاتی ارزیابی کرد که حزب کمونیست چین از بایدن طرفداری می کند. آنها می دانند که او ما را از نظر اقتصادی و در صحنه جهانی تضعیف خواهد کرد.”

سخنان ترامپ جونیور از سوی برخی از کاربران توییتر بسیار شیفته و “بیش از حد زیاد” به نظر می رسید ، زیرا بسیاری اظهار داشتند که وی “گریه می کند” و “زیاد به چیزی” رسیده است.

برخی با انتقاد از دوست دختر فعلی وی ، کیمبرلی گیلفویل ، به همین دلیل ، ادعا کردند که او سخنرانی خود را در حالی که “بالا” یا تحت تأثیر چیزی بود ، بیان می کند.

پروژه لینکلن ، کمیته سیاسی سیاسی ضد ترامپ جمهوریخواه ، ویدئویی را منتشر کرد که عملکرد پسر ارشد رئیس جمهور را مسخره و مسخره می کند.

ترامپ جونیور طی کنوانسیون ملی جمهوریخواهان ، سخنرانی کرد ، رویداد نامزدی ریاست جمهوری که از 24 تا 27 اوت برگزار می شود.

پدر وی به همراه نامزد فعلی مایك پنس به عنوان كاندیدای GOP برای انتخابات نوامبر 2020 معرفی شده است. انتظار می رود رئیس جمهور روز پنجشنبه کنوانسیون را با سخنرانی پذیرش ببندد.