هیلاریا بالدوین رپ را برای “Grift Spanish-Decade-Long” رد کرد ، گفت “مردم به اشتباه من را معرفی می کنند”

هیلاریا بالدوین رپ را برای “Grift Spanish-Decade-Long” رد کرد ، گفت “مردم به اشتباه من را معرفی می کنند”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هیلاریا ، همسر آلک بالدوین بازیگر هالیوود ، به تازگی پس از فاش شدن حقیقت در مورد “ریشه های جعلی اسپانیایی” وی ، در قلب طوفان رسانه ای قرار گرفت ، با افراد اینترنتی که مربی یوگای متولد بوستون را مسخره می کردند و فیلم هایی را از او به زبان اسپانیایی به اشتراک می گذاشتند. لهجه

هیلاریا بالدوین ، همسر آلک بالدوین بازیگر هالیوود ، رسوایی را که پس از آنکه کارآفرین خود را برای یک “شکایت یک دهه ای که در آن شخصیتی اسپانیایی را جعل می کند” در معرض آتش سوزی قرار گرفت ، به راه انداخت.

بالدوین در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت که سرانجام تلاش کرده است “برای افرادی که از برخی جهات توسط افرادی که من را نادرست معرفی می کنند اشتباه گرفته شود” توضیح دهد.

هیلاریا ، که مشخص شد نام آمریکایی او هیلاری است ، توضیح داد که انگیزه وی برای حفظ “مرزها” بوده است.

وی به روزنامه گفت: “این نیست که من کاری اشتباه انجام می دهم و فکر می کنم بین پنهان کاری و ایجاد مرز تفاوتی وجود دارد.”

“چیزهایی که درباره خودم به اشتراک گذاشته ام کاملاً واضح است: من در بوستون متولد شدم. من مدتی را در بوستون و اسپانیا گذراندم. خانواده من اکنون در اسپانیا زندگی می کنند. من از 19 سالگی به نیویورک نقل مکان کردم و از آن زمان تاکنون در اینجا زندگی کردم. برای من ، احساس می کنم 10 سال صرف این داستان را بارها و بارها کرده ام. و حالا به نظر می رسد که کافی نیست ، “هیلاریا گفت.

وی افزود که او میراث بوستون خود را هنگامی که در سال 2011 با یکدیگر آشنا شدند برای شوهرش آشکار کرد. در مورد درام پیرامون نام او ، وی گفت:

“به همین دلیل این مکالمه در حال حاضر اتفاق می افتد. اینها مکالمات مهمی است که باید انجام شود. اما از آنجا که مردم می توانند به عنوان بخشهای مختلف خود و نحوه شناسایی و گوش دادن به مردم ظاهر شوند ، فکر می کنم این بسیار مهم است. “

جعل هویت چند دهه ای

خالق پادکست ، هیلاریا بالدوین ، معروف به خاطر “امروز نمایش” و “صبح بخیر آمریکا” ، که در طی آن با لهجه سنگین اسپانیایی صحبت کرد ، اخیرا توسط کاربران شبکه های اجتماعی کشف شد که در بوستون متولد شده اند ، و نه مانند مایورکا مانند گذشته. در صفحات CAA و IMDb خود ادعا کرد.

در 21 دسامبر ، زنی که از دستگیره توییترLenibriscoe استفاده می کند ، اظهار نظری کرد مبنی بر اینکه “تعهد هیلاریا بالدوین در” تقصیر یک دهه خود را در جایی که شخص اسپانیایی را جعل می کند “” تحسین کرد “.

این پیام با کلیت متناقض لهجه در کلیپ های متنوعی که تربیت کاملاً غیر اسپانیایی ، ظاهراً آمریکایی این زن را نشان می داد ، دنبال شد.

پس از انتشار توئیت ها ، رسانه ها داستان را به صفر رساندند. در پاسخ ، بومی بوستون در صفحه اینستاگرام خود شروع به ارسال یک پست ویدئویی آشفته کرد که به بحث و جدال می پرداخت.

بالدوین توضیح داد که قبل از تصمیم به زندگی در آمریکا زندگی خود را بین ماساچوست و اسپانیا متعادل کرده بود.

همسرش ، الك بالدوین ، و دختر ناپدری اش ایرلند بالدوین برای دفاع از متخصص سلامتی عجله كردند.