هیات با انتقاد از “میزبانی نازی ها” به عنوان شهروندان اینترنتی مرحله CPAC را با نماد نازی مقایسه می کنند

هیات با انتقاد از “میزبانی نازی ها” به عنوان شهروندان اینترنتی مرحله CPAC را با نماد نازی مقایسه می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کارانه (CPAC) یک کنفرانس سیاسی سالانه برای شخصیت های محافظه کار ایالات متحده است که امسال از 25 فوریه تا 28 فوریه در اورلاندو ، فلوریدا برگزار شد.

روز شنبه ، پس از مشاهده شباهت در طراحی و مارک مرحله CPAC و استفاده و شکل ظاهری Odal rune ، شهروندان اینترنتی به دلیل میزبانی کنفرانس با طراحی صحنه “الهام گرفته از نازی ها” و همچنین برای کوتاهی در “انجام کاری” در مورد آن.

این خشم پس از آنکه برخی از شهروندان اینترنتی اظهار داشتند که مرحله CPAC در The Hyatt Regency Orlando شبیه اجاره Odal است – نمادی که نازی ها از آن استفاده می کنند – باعث شد که این طرح عمدی باشد. هیات توسط پرسش های مهم و درخواست توضیحات بمباران شد و شرکت را به واکنش وا داشت.

هتل های زنجیره ای اظهار داشتند: “اساسی ترین مسئولیت هایت تأمین محیطی امن و فراگیر برای همه همکاران ، مهمانان و مشتریان ما است.” “ما به حق اشخاص و سازمان ها برای ابراز مسالمت آمیز نظرات خود اعتقاد داریم ، فارغ از درجه مطابقت دیدگاه های میزبانان جلسات و رویدادها در هتل های ما.

به نظر نمی رسید که این بیانیه منتقدان را راضی کند – برعکس ، خشم فقط شدت گرفت و خواستار تحریم هایت شد.

این خشم همچنان بر روی موضوعات گسترش یافت و هر دو “هایت” و “نازی” به سرعت در توییتر افزایش یافت.

یکی از چهره های برجسته CPAC ، مت شلاپ ، رئیس اتحادیه محافظه کاران آمریکا ، با انتقاد از ادعاهای طراحی صحنه “خشن و افترا” به واکنش در برابر جوشش احساسات واکنش نشان داد و دوباره “تعهد دیرینه نسبت به جامعه یهودیان” را تأیید کرد.

در حالی که بسیاری از آنها خواستار مجازات شرکت های هایت در میان ادعاهای “میزبانی نازی ها” شدند ، دیگران ، به ویژه مایک هاکبی ، فرماندار سابق آرکانزاس ، برای دفاع از این شرکت وزنه زدند.

“من به Hyatt بیشتر تجارت خود را خواهم داد! هیچ شركت نباید مجازات شود كه محصول اصلی خود را برای تازه كردن محصول خود بخاطر ایستادن در برابر آنها ، مجازات كند” ، هاکبی توییت کرد.

کنفرانس 2021 CPAC 25 تا 28 فوریه در اورلاندو ، فلوریدا برگزار می شود.