هواپیما ، هواپیما یا هلیکوپتر نیست: UFO با رنگین کمان که در آسمان شب میشیگان مشاهده شد

هواپیما ، هواپیما یا هلیکوپتر نیست: UFO با رنگین کمان که در آسمان شب میشیگان مشاهده شد

اسکات سی وارینگ ، متخصص UFO خود اعلام شده ، با یک فیلم ویدئویی دیگر از یک بینایی بیگانه روبرو شد که اکنون در لوتون ، میشیگان گزارش شده است. برای نظریه پرداز توطئه ، این یافته ثابت شده است که ذهنیت دارد.

علاقه مندان به UFO ، اسکات سی. وارینگ ویدئوی جدید “در معرض بیگانگان” را در وبلاگ خود ET Data Base به اشتراک گذاشت و یک شیء “تغییر رنگ رنگین کمان” را نشان می دهد ، ظاهراً یک بشقاب خارج از زمین است ، همانطور که در آسمان میشیگان توسط یک ستاره پرست دیگر فیلمبرداری شده است. .

بنا به گفته شاهدان عینی ، جسم “بیضوی” شکل نیمه شب گذشته در 13 اوت در لوتون مشاهده شد ، زیرا “هواپیما ، جت یا بالگرد نبود”.

“به سرعت در حال تغییر چندین رنگ روشن ، از آن ساطع می شد. Nate H ، نویسنده فیلم ، در YouTube گفت: این صدایی به وجود نمی آورد ، که به هر حال می توانم بشنوم.

وارینگ معتقد است که “شاهد عینی به اندازه کافی مهربان بود که فیلم را برای ما اصلی نگه دارد” ، نشان می دهد که تغییر سریع رنگهای دیده شده در این فیلم بی نظیر است. و برای شکارچی بیگانه کهنه ، این روال چشمک زن ، اگر واقعی باشد ، می توانست به طور هدف توسط متجاوزان بیگانه – فقط برای جلب توجه ما از زمین – انجام شود.

وی گفت: “وقتی او روی جسم زوم می کند ، می توانم یک دیسک شش ضلعی شکل ببینم که یک درخشش قدرتمند از مرکز آن بیرون می آید. وارینگ در وبلاگ خود توضیح داد كه می توان رنگها را به منظور هدف جلب توجه شاهدان عینی انسان و راحت تر كردن آنها انجام داد.

وی افزود: “منظور من این است كه برخی از رنگها از سایرین ترسناك تر هستند و رنگهای بنفش / بنفش زیادی نشان داده شده اند … كه به عنوان كمك كننده تسكین دهنده و مراقبه قلمداد می شوند”. که می تواند منشا هواپیمای مورد نظر را توضیح دهد.

علاقه مندان به این نتیجه رسیدند: “آشكار است كه بیگانگان می خواستند دیده شوند و می خواستند اولین تصور خوبی از تماشای انسان بكنند.”

و برخی از مفسران ویدیوی اصلی آماده بودند که او را باور کنند:

“من چیزهایی مانند آن را دیده ام. یکی از کاربران رسانه های اجتماعی اظهار داشت:

اما برخی از آنها هنوز هم تردید داشتند و خاطرنشان می کردند که موضوع مورد نظر هنوز می تواند چیزی جز سیاره یا یک ستاره نباشد.

با وجود اصالت داشتن چنین فیلم هایی که تهیه آن دشوار است ، برخی معتقدند که می تواند یک تمرین فتوشاپ بسیار زیبا یا توهم عظیم باشد.