هواوی Blowback؛ حل و فصل سنگ چخماق؛ ضبط رکورد اپل

هواوی Blowback؛ حل و فصل سنگ چخماق؛ ضبط رکورد اپل

پرداخت: تحریم های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در متوقف کردن قطار هواوی ناکام است. ایالت میشیگان آماده جمع آوری پول برای بحران آب فلنت می شود. و ارزش چاپگرهای اپل!

استفان لندمن، نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک ، پیرامون رهبری ایالات متحده در محدود کردن هوآوی از شبکه 5G خود ، در مورد انگلیس صحبت می کند. اما هنوز مشخص نیست که چند کشور دیگر نیز همین کار را خواهند کرد. چه مقدار از نگه داشتن ایالات متحده در بازار تراشه های جهانی برخوردار است؟ و ما در مورد بازگشت اقتصادی ناشی از این تحریم ها صحبت خواهیم کرد.

جمال “DJ One Luv” محمدمیزبان برنامه رادیویی Love Lounge ، تفریحات شهرک فلنت ، میشیگان را تجزیه می کند. به گزارش وال استریت ژورنال ، پیش بینی می شود که ایالت میشیگان حدود 600 میلیون دلار به قربانیان بحران آب فلنت بپردازد. پس از اینکه مقامات شش سال قبل آب را تغییر دادند ، این پول عمدتاً برای كودكانی در فلینت كه توسط آب شیر آلوده به سرب مسموم شده بودند ، تعیین می شد. هرکسی که بین سال های 2014 و 2016 در فلینت زندگی می کرده است می تواند واجد شرایط ادعا باشد. پیش بینی می شود این پرداختها از اوایل بهار 2021 توزیع شود.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و فن آوری ، تجزیه می کند که چرا ما باید اپل ، اولین شرکت 2 تریلیون دلاری جهان را تماشا کنیم. درپوش بازار غول فناوری در معاملات روز پنجشنبه به آن اوج رسید. سهام آن از زمان اعلام شرکت تقسیم سهام چهار بر یک ، روند صعودی داشته است ، حرکتی که حدود 20 سال پیش متداول بود اما به نفع آن نبود. اگرچه ارزش پرتفوی کسی را تغییر نمی دهد ، اما تقسیم قیمت سهام اپل را به 25٪ از ارزش فعلی خود کاهش می دهد و به سرمایه گذاران بیشتری اجازه می دهد تا در یک قیمت قیمتی که می توانند از آن استفاده کنند. سهام اپل در روز پنج شنبه بسته به بازار MarketWatch ، 2.22٪ رشد داشته است.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]