هواداران MAGA خیابان های DC را به عنوان “کودتا” ترامپ با زمان بحران مواجه می کنند

هواداران MAGA خیابان های DC را به عنوان “کودتا” ترامپ با زمان بحران مواجه می کنند

UNM فوتبال را در میان بیماری همه گیر به لاس وگاس منتقل می کند. اعتراض پروها به ‘کودتای قانونی’ Duopoly به عنوان بزرگترین موج COVID-19 تاکنون بازدید نکرده است

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد پیامدهای دانشگاه نیومکزیکو در انتقال همه تیم فوتبال NCAA خود به لاس وگاس برای دور زدن CO -19 محدودیت ، پیامدهای ماندگار اظهارنظرهای محرمانه داریل موری درباره هنگ کنگ ، و چگونگی کار NBA برای ترمیم روابط ضعیف خود با هواداران چینی پس از حادثه سال گذشته.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کایلا پوپوشه، یک کارگر ، دانشجو و ضد امپریالیست پرو-هائیتی ، برای بحث در مورد سرنگونی رئیس جمهور پرو مارتین ویزکارا ، نیروهای طبقه حاکم پشت سر ویزکارا و پشت سر جایگزین وی ، مانوئل مرینو قرار گرفتند ، و چرا پروهای کارگر برای ادامه دادن به خیابانها خواستار تغییر واقعی.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مدیر مقاومت مردمی کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد جدیدترین موج ویروس کرونا در سراسر کشور ، اینکه چرا طرح COVID-19 پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور منتخب جو بایدن بسیار بی اثر به نظر می رسد ، و برخی اقدامات ساده ای که می توانیم برای کاهش خطر ابتلا به ویروس یا انتقال آن انجام دهیم.

بعداً در این نمایش ، محقق مستقل به شان و ژاکی پیوستند سام منفی لیبی برای بحث درباره افشاگری جدید که بیش از 100 مامور سرویس مخفی آزمایش COVID-19 ، آخرین مقامات عالی رتبه امنیتی دولتی را که قربانی تصفیه رئیس جمهور ترامپ پس از انتخابات شدند ، و “راهپیمایی میلیون MAGA” برای دیدن واشنگتن مثبت ارزیابی کردند ، دی سی این هفته آخر هفته میزبان تعداد زیادی از طرفداران دونالد ترامپ است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم