هنگامی که ترامپ سعی دارد مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر را کاهش دهد ، سنبله های COVID عظیم در ایالات متحده وجود دارد

هنگامی که ترامپ سعی دارد مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر را کاهش دهد ، سنبله های COVID عظیم در ایالات متحده وجود دارد

در قسمت امروز Loud & Clear ، جان Kiriakou با دکتر Krutika Kuppalli ، پزشک بیماری های عفونی و نایب رئیس کمیته جهانی بهداشت جامعه عفونی آمریکا همراه می شود.

مجلس نمایندگان امروز در حال رای گیری درمورد لایحه برجسته برای ایجاد واشنگتن ، دی سی ، ایالت است. این لایحه به مجلس سنای آمریکا نخواهد رسید ، و رئیس جمهور ترامپ قول داده است كه بخاطر نمایندگان اضافی ضد ترامپ كه این معیار را ارائه می دهد ، آن را مسدود كند. نماینده جمهوریخواه گرجستان ، جودی هیس در مورد رأی گفت: “ولسوالی آمادگی لازم برای تحمل بار دولت را ندارد. این امر از نظر اقتصادی ، مالی و همچنین روشهای دیگری کاربرد دارد. ” این یک گسترش تاریخ طولانی نژاد پرستانه حکومت فدرال بر ناحیه کلمبیاست. موریس کوکبنیانگذار و مدیر اجرایی Serve Your City و یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره اسفند برای عدالت نژاد ، با برایان بکر به نمایش می پیوندد.

روس ها رای گیری در طیف گسترده ای از اصلاحات مشروطه را آغاز کرده اند که می تواند قدرت نسبی شعب مختلف دولت را متعادل کند. این رأی گیری در طول یک هفته به عنوان اقدامی برای کاهش ازدحام جمعیت در هنگام بروز همه گیری صورت می گیرد. اصلاحات قانون اساسی در مورد آینده سیاست روسیه چه می گوید؟ برایان با او صحبت می کند برایان مک دونالد، روزنامه نگار متخصص در اروپای شرقی و روسیه است.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. جان با او صحبت می کند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog است.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر روی رکورد نزدیک به رکورد عفونت های کورون ویروس در سراسر کشور ، اعتراض به نژادپرستی و سرکوب وحشیانه پلیس از آن اعتراضات ، جنجال بر سر مجسمه ها و بناهای نژادپرستانه ، آخرین حمله به قانون مراقبت مقرون به صرفه متمرکز شده اند. بیشتر تحلیلگران و تولیدکنندگان اخبار اسپوتنیک والتر اسمولارک و نیکول روسل به برایان و جان بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم