هنگامی که انگلیس می آموزد پرنس فیلیپ در بیمارستان بستری است ، کلیپ ضد سلطنت در آب گرم با گذشت زمان “وقت آن است”

هنگامی که انگلیس می آموزد پرنس فیلیپ در بیمارستان بستری است ، کلیپ ضد سلطنت در آب گرم با گذشت زمان “وقت آن است”

کاخ باکینگهام روز چهارشنبه اعلام کرد که دوک ادینبورگ ، همسر ملکه الیزابت دوم پادشاه انگلیس ، روز گذشته به عنوان “اقدام احتیاطی” در بیمارستان بستری شد. این خبر تنها چند هفته پس از واکسیناسیون سلطنتی ، که در ژوئن 100 سال آینده تمام می شود ، علیه COVID اعلام شد.

مبارزات ضد سلطنتی جمهوری انگلیس به دلیل انتشار کلیپی “بی مزه” تحت عنوان “وقت آن است” در همان روزی که جهان مطلع شد شاهزاده فیلیپ در بیمارستان بستری شد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

این گروه که خواهان کنار گذاشتن سلطنت انگلیس و جایگزینی آن با رئیس دولت منتخب است ، روز چهارشنبه از یک ویدیوی یک دقیقه ای در کانال یوتیوب خود رونمایی کرد.

در این کلیپ ، عکسهایی از ملکه ، پرنس چارلز و پرنس اندرو بر روی موسیقی چشمگیر به عنوان پیام همراه ویدیو به نمایش در می آید: “در کشوری که سلطنت سلطنت می کند ، یک گروه از احتمال لغو سلطنت سرپیچی خواهد کرد. یک کمپین به یک جنبش تبدیل خواهد شد. وقتشه.”

هیچ صحبتی از دوک ادینبورگ نشده است و می توان زمان همپوشانی انتشار و پذیرش دوک در بیمارستان را یک اتفاق دانست ، اما ریچارد فیتزویلیامز ، مفسر سلطنتی به MailOnline گفت که واقعاً بهترین زمان برای گرفتن فیلم نیست منتشر شده:

این متخصص گفت: “ویدیوی تبلیغاتی جدید جمهوری” وقت آن است “خنده دار است. “این بیشتر شبیه یک تریلر برای یک کمدی فوق العاده بد است ، زیرا ما کلیپ هایی را می بینیم اما فقط موسیقی کر کننده می شنویم.”

“مواد بد و ایده های بد. با شاهزاده فیلیپ که امروز در بیمارستان بستری است ، زمان خوبی هم نیست. “

تام بوئر ، زندگینامه نویس سلطنتی ، این کلیپ را نه تنها “بی مزه و ضد تولید” بلکه “نفرت انگیز” خواند.

برخی از یوتیوب ها نیز عجله کردند و به این نکته اشاره کردند که “تریلر” ضد سلطنت در روزی که کاخ باکینگهام اعلام کرد دوک ادینبورگ در بیمارستان است منتشر شد.

پس از اینکه این فیلم با مقاله Daily Mail پوشش گسترده تری پیدا کرد ، برخی از شهروندان با ابراز خشم از محتوای آن اظهار امیدواری کردند که آرزوی بهبودی سریع شاهزاده فیلیپ را دارند. اما همه موافق نبودند که این کلیپ در واقع با واکنش زیادی بینندگان روبرو شده است.

مبارزات انتخاباتی جمهوری ، که در سال 2006 به یک گروه فشار واقعی تبدیل شد ، هنگامی که برای اظهار نظر درخواست شد ، به دیلی میل پاسخ نداد.

با این حال ، مدیرعامل گروه گراهام اسمیت در توییتر گفت که ویدئوی منتشر شده فقط نتیجه معاشقه او با “ویژگی پیش پرده iMovie” است که وی در ده دقیقه کشید “تا ببیند پیروان ما چه نظری دارند”.

وی نوشت: “هیچ ارتباطی با كاری نداشت جز نامه ایمیل آن را به یك داستان” خشمگین “تبدیل كرد.

کاخ روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت ، پرنس فیلیپ ، 99 ساله ، سه شنبه شب در بیمارستان “شاه ادوارد هفتم” به عنوان “اقدام احتیاطی” پس از “احساس ناخوشی” به دستور پزشک وی بستری شد.

بیانیه افزود ، دوک ادینبورگ ، که پیش بینی می شود صدمین سالگرد تولد خود را در ماه ژوئن جشن بگیرد ، “برای چند روز مشاهده و استراحت” در این مرکز باقی خواهد ماند ، بدون اینکه جزئیات خاصی در مورد سلامت سلطنت ارائه شود.

©
رویترز / هانا MCKAY

یک خبرنگار در خارج از بیمارستان شاه ادوارد هفتم ، جایی که شاهزاده فیلیپ انگلیس در آن بستری شد ، در لندن ، انگلیس ، 18 فوریه 2021 ایستاده است

منابع به رسانه ها گفتند که پذیرش دوک در بیمارستان یک مورد اضطراری نبوده و مربوط به ویروس کرونا نبود ، زیرا شاهزاده فیلیپ و ملکه هر دو در ژانویه علیه COVID واکسینه شدند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، با اطلاع از خبر ، “بهترین آرزوها” خود را برای دوک ادینبورگ ارسال کرد.