‘هنوز هم پس از این همه سال هنوز باشکوه است: پاملا اندرسون با سلفی سکسی ، شهروندان را بی حس می کند

‘هنوز هم پس از این همه سال هنوز باشکوه است: پاملا اندرسون با سلفی سکسی ، شهروندان را بی حس می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011231081252219- هنوز- پس از همه-این-سالها-پاملا-و-شخص-با-سکسی-خود-بی حس-می کند-شگفت زده می شود /

ستاره Baywatch اخیراً در مورد رنج بردن از تنهایی در طی شیوع ویروس کرونا به گفتگو پرداخته است. با حضور در برنامه گفتگوی انگلیسی Loose Women ، اندرسون ، که از ازدواج خود با تامی لی نوازنده ، دو پسر دارد ، گفت لحظات کینه توزی وجود دارد که او می خواهد سوار ماشین شود و برای دیدن فرزندانش رانندگی کند.

پاملا اندرسون پس از انتشار عکسی سکسی از خودش در اینستاگرام ، کاربران شبکه های اجتماعی را خالی از حریف کرد. تصویر 53 ساله را نشان می دهد که در خانه اش روی زمین نشسته و فقط یک پیراهن پوشیده است. اندرسون ، که طی 15 سال گذشته رفتار انسانی با حیوانات را ترویج کرده است ، همچنین از ماسک صورت طراحی شده توسط سازمان خیریه بازگشت به آزادی ، که به دنبال محافظت از زیستگاه اسب های وحشی و گورخان در ایالات متحده است ، استفاده کرد.

این بازیگر زن این تصویر را با هشتگ های مختلف – # اسب های نجات داده شده # ماسک پوشیده است.

اندرسون اخیراً اعتراف کرد که در طی شیوع ویروس کرونا وزن خود را افزایش داده و احساس “پف” می کند. با این حال شهروندان متوجه تغییراتی در ظاهر او نشدند و از بازیگر زن ستایش کردند.

بسیاری از کاربران خاطر نشان کردند که اندرسون پیر نشده است و به نظر زیبایی مانند زمانی که کار خود را در این فیلم غیرقانونی آغاز کرد ، زیبا است.

سایر کاربران گفتند که عکس اندرسون هر شخصی را که از اثربخشی ماسک ها سوال می کند ، متقاعد می کند تا از قوانین ایمنی پیروی کند.

کاربرانی بودند که از تشویق این خانم بازیگر به ماسک خوشحال نبودند actress

ستاره Baywatch اخیراً فاش کرد که از “اپیدمی تنهایی” رنج می برد. اندرسون در سخنرانی در برنامه گفتگوی زنان شل گفت که دلش برای پسرانش بسیار تنگ شده است.

“دلم برای پسرانم بسیار تنگ شده است و بعضی مواقع می خواهم سوار ماشینم شوم و فقط به سمت آنها رانندگی کنم ، لحظاتی پر از عصبانیت وجود دارد که من فقط می خواهم آنها را ببینم. یک اپیدمی تنهایی ، عدم صمیمیت با فن آوری وجود دارد ، ما باید به جای آنچه گذشته اتفاق می افتد را بپذیریم ، ارتباط انسان بسیار مهم است و ما باید با هم در ارتباط باشیم “، اندرسون گفت ، وی اضافه کرد که او پسر کوچکش دیلن 22 ساله را به مدت هفت ماه ندیده است.