“هنوز هم بعد از 30 سال هنوز در حال گوشت گاو هستید؟” شهروندان پس از تهدید میکی رورک برای تحقیر کردن دنیرو شوکه شدند

“هنوز هم بعد از 30 سال هنوز در حال گوشت گاو هستید؟” شهروندان پس از تهدید میکی رورک برای تحقیر کردن دنیرو شوکه شدند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این تهدید به دنبال ادعای رورك در ماه سپتامبر است ، وقتی كه وی ادعا كرد مارتین اسكورسیزی می خواست او را در حماسه گانگستری خود The Irishman بكشد ، اما دنیرو از همکاری با رورك در این فیلم خودداری كرد.

کاربران رسانه های اجتماعی پس از حمله میکی روورک به رابرت دنیرو در یک پست اینستاگرامی ، دچار حیرت شدند و تهدید کردند که دفعه بعد که او را ملاقات می کنند ، بازیگر همکار 76 ساله خود را به شدت شرمسار می کنند. نامزد اسکار ادعا كرد كه مأمور وی در مورد دنیرو آموخته است كه رورك را دروغگو خوانده است.

“سلام رابرت دنیرو ، درست است که من با شما صحبت می کنم ، شما بزرگتر از شاه کریبی گری می کنید. یکی از دوستان من اخیراً به من گفت که چند ماه به شما گفته می شود که می گویید به میکی روک دروغگو می گوید که دروغگو است. همه نوع sh ** t ‘را گوش کنید. آقای آقای توف گای را در فیلم ها گوش کنید ، شما اولین نفری هستید که تا به حال به من دروغگو خوانده اید و در یک روزنامه است. بگذارید چیزی به شما بگویم ، شما یک پانک ** ، وقتی من می بینم که به مادر بزرگم ، برادرم و تمام سگهایم به خدا قسم می خورم ، شما را به شدت 100٪ خجالت می کشم. میکی رورکه “چون خدا شاهد من است”.

در این پست ، که 15000 لایک دریافت کرده است ، کاربران رسانه های اجتماعی قطبی شده اند و طرفداران زیادی با میکی رورک دارند

در حالی که طرف مقابل از رابرت دنیرو حمایت کرد.

برخی از شهروندان شهروندان حتی شرط بندی در یک مبارزه احتمالی را شروع کردند و واکنش دنیرو را تصور کردند.

بسیاری از کاربران توییتر نمی توانند فهمیدند که این اختلافات چیست.

برخی از کاربران معتقدند که این دو بازیگر در تلاشند فیلم های جدید خود را تبلیغ کنند.

دیگران خاطرنشان كردند كه رورك هنوز نمی تواند مشاجره ای در سال 1987 بدست آورد كه در كنار بازی در نقش دنیرو در هیجان فرشته قلب بازی كرد.

در آن زمان ، شکاف ها پس از آنکه دنیرو رورک را ربود ، هنگامی که می خواست خودش را در این مجموعه معرفی کند ، آغاز شد. “من فکر می کنم بهتر است زیرا به دلیل شخصیت های فیلم صحبت نمی کنیم. بهتر است اگر سلام نگویم ، صحبت کنیم یا هر چیزی را نگوییم.” این بازیگر گفت که رفتار دنیرو به احساسات او آسیب می رساند.

در ماه سپتامبر ، رورك ادعا كرد كه پس از ادعا دنیرو از همکاری با وی ، از مأمورین ایرلندی مارتین اسكورسیسی پیروز شد. کارگردان و تهیه‌کننده بازیگران فیلم گفتند که هرگز از رورک خواسته نشده است که در این فیلم حضور داشته باشد.