“هنوز دیوانه هستید؟”: بلا تورن به دلیل لاف زدن به دلیل اینکه “اول” در OnlyFans بود “زیر آتش” قرار گرفت

“هنوز دیوانه هستید؟”: بلا تورن به دلیل لاف زدن به دلیل اینکه “اول” در OnlyFans بود “زیر آتش” قرار گرفت

جذابیت شبکه های اجتماعی ، بلا تورن ، تابستان امسال با پیوستن به پلتفرم OnlyFans ، حرکتی فکری را انجام داد ، که به دلیل محتوای مشترکان ، هزینه های آنها را دریافت می کند و معمولاً به کارگران صنعت رابطه جنسی و مشتریان آنها پاسخ می دهد. بازیگر سابق دیزنی فقط در طی 24 ساعت ایجاد صفحه خود ، یک میلیون دلار خیره کننده و رکورددار درآمد.

پس از اینکه بازیگر و خواننده به 24.3 میلیون پیرو اینستاگرام خود گفت که او “اولین” است که به این سیستم عامل با امتیاز x پیوست ، بلیز OnlyFans Bella Thorne OnlyFans منبع بحث و جدال جدید شد.

تورن بر روی عکس “با دو ماسک” نوشت: “همه می پرند روی OnlyFans اما من به خاطر انجام این کار اولین تلاش را کردم.”

وی بر روی عکس دیگری تایپ کرد: “در خبر من به دنبال همه من را منع کن ،” “اما وقتی گرما می گرفتم همه می ترسیدم.”

تصاویر مربوط به افشاگری جنجالی به زودی در سیستم عامل های دیگر از جمله توییتر منتشر شد و اکنون در رسانه های اجتماعی دست به گریبان است و کاربران با انتقاد از تورن به دلیل اعتبار گرفتن محبوبیت OnlyFans ، انتقاد کردند.

به هر حال ، این سرویس چهار سال پیش راه اندازی شد و اکنون بیش از 24 میلیون سازنده محتوای ثبت شده از ژانرهای مختلف دارد. این ماده عمدتا در بین کارگران جنسی محبوب است اما به این محدود نمی شود. حتی در میان تأثیرگذارهای مشهور ، بلا تورن اولین کسی نبود که پا به محوطه محتوای پولی OnlyFans گذاشت – ستاره واقعیت Black Chyna ، Dorinda Medley از زنان واقعی خانه و Tana Mongeau خیلی قبل از او این کار را کردند.

این تنها آخرین جنجال مربوط به رابطه دشوار تورن با سرویس است. وقتی او در ماه آگوست به این سایت پیوست ، بازیگر نوجوان سابق با درآمد 1 میلیون دلاری فقط یک روز پس از حضور در Onlyfans ، رکوردشکنی کرد و مدت کوتاهی سایت را خراب کرد.

اما به زودی پس از ارائه 200 دلار برهنگی برای خرید ، در حالی که عکس هایی را در پاسخ ارسال می کرد که هیچ چیز از این نوع نبود ، طبق شکایت کاربران ، به کلاهبرداری متهم شد.

در آن زمان بسیاری نیز فریاد می زدند که اقدامات ستاره در واقع کارگران فداکار جنسی را در سیستم عامل به خطر می اندازد ، زیرا OnlyFans مجبور شد 100 دلار برای راهنمایی های طرفداران و 50 دلار برای پست های مشاهده شده به دنبال وی دنبال کند ناکامی

تورن بعداً بابت اقدامات خود عذرخواهی کرد و گفت که در واقع سعی دارد با از بین بردن کلاله مربوط به کار جنسی به دیگران کمک کند.

او در ماه آگوست نوشت: “در این روند من به شما آسیب رساندم و از این بابت واقعاً متاسفم.”

با این حال ، اظهارات اخیر او دور جدیدی از نفرت را برانگیخت در حالی که کاربران به سرعت تمام اقدامات نادرست قبلی Thorne را در رابطه با حماسه OnlyFans به خاطر می آورند.