هنوز تمام نشده است: اف بی آی دوست دختر سابق جف اپشتین را در رابطه با حلقه قاچاق جنسی خود بازداشت کرد

هنوز تمام نشده است: اف بی آی دوست دختر سابق جف اپشتین را در رابطه با حلقه قاچاق جنسی خود بازداشت کرد

در این قسمت “ساعت بحرانی” دکتر ویلمر لئون با داوید روزن ، نویسنده سکس ، گناه و براندازی: تحول در دهه 1950 ممنوع شده نیویورک در آمریکای جدید عادی پیوست.

درست هنگامی که بسیاری از مردم فکر کردند که این یکی در حال ترک خوردن است ، جفری اپشتین دوست سابق جیزلاین ماکسول توسط FBI دستگیر شد. وی طبق اتهامات دادخواست بزرگ هیئت منصفه شش پرونده ای که در اوایل امروز پرده برداری نشده است ، با اتهاماتی روبرو است که شامل حمل و نقل یک فرد خردسال به اهداف فعالیت جنایی جنایی و توطئه برای ترغیب افراد خردسال به مسافرت برای انجام امور جنسی غیرقانونی است. ماکسول ، 58 ساله ، اوایل امروز در نیوهمپشایر دستگیر شد. ما از این چه کاری ساخته ایم و آیا نام های بزرگتری وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرند؟

نیویورک تایمز در حال حاضر گزارش می دهد ، “پیمانکار افغان روح اله الله عزیزی پول نقد روسیه را به کشتن آمریکایی ها واگذار کرد.” در مقاله اخیر آمده است: “تاجر كوچك زمانی كه قاچاقچی مواد مخدر ناچیزی بود واسطه اصلی برای نعمت های نیروهای ائتلاف در افغانستان شد ، گزارش های اطلاعاتی آمریكا می گوید: دوستان می دیدند او ثروتمند می شود ، اما نمی دانند چگونه.” ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم؟ آیا این داستان توسط دستگاه اطلاعاتی یک گیاه است؟

کارشناسان نگران این هستند که بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده پس از آخر هفته چهارم ژوئیه بدتر شود که میلیون ها نفر در طی یکی از شلوغ ترین دوره های سفر سال ، در سراسر کشور جمع می شوند. ایالات متحده تعداد قابل توجهی از پرونده های روزانه را ثبت می کند ، که بیشتر ناشی از شیوع بیماری در جنوب و غرب است. چندین ایالت نسبت به دو ماه قبل شیوع شدیدتری را تجربه می کنند. این در حالیست که اقتصاد ایالات متحده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن به آن افزود ، اما سرپیچهای جدیدی به وجود آمده است. اینجا چه خبر است؟

الگوی جالبی در اینجا وجود دارد که از طریق ویدیو در حال توسعه است – سفیدپوستان عصبانی اکنون در حال تیراندازی اسلحه به افراد سیاهپوستان و معترضین سیاه پوستان هستند و یا از پلیس می خواهند که آنها را از افراد بی گناه سیاه محافظت کند. چه چیزی پشت خشم است؟

میهمانان:

دیوید روزن، نویسنده “جنس ، گناه و براندازی: تحول در دهه 1950 ممنوعیت نیویورک به” عادی جدید آمریکا “.

مکس بلومنتال – سردبیر The Grayzone و نویسنده چندین کتاب ، از جمله جدیدترین کتاب “مدیریت توحش”.

دکتر دانیا فرانسیس – استادیار اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمرست.

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره. وی در دانشکده بهداشت دانشکده بهداشت میلکن در دانشگاه جورج واشنگتن است و یک عمل از راه دور از طریق پزشکی به نام دکتر یولا بپرسید.

دکتر شانتلا شرمن – محقق تاریخ و نویسنده کتاب “جستجوی خلوص: محبوبیت مردمی & amp؛ جابجایی نژادی در میان سیاهه های جدید 1915-1935 و ناشر مجله Acumen.”

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم