هنوز بیش از این نیست ، Baby Blue: شبکه های اصلی به اشتباه افسانه موسیقی Bob Dylan Dead را تلفظ می کنند

هنوز بیش از این نیست ، Baby Blue: شبکه های اصلی به اشتباه افسانه موسیقی Bob Dylan Dead را تلفظ می کنند

اخبار مربوط به حراج عمده اسناد باب دیلن به قیمت 495000 در حراج بوستون ، بازتاب عمده ای در طول هفته داشته است. این ، اما با گزارش هایی همراه بوده است که افسانه موسیقی 79 ساله تا به امروز زنده نمانده است.

باب دیلن ، که اغلب او را به عنوان یکی از بزرگترین ترانه سرایان در همه زمان ها می خوانند ، در آخر هفته توسط دو کانال مهم به دروغ اعلام شد ، زیرا آنها اخبار مربوط به حراج میراث مستند او را که شامل برخی از متن های آهنگ منتشر نشده و مصاحبه جای تعجب نیست که این خطا احساسات سختی را در میان طرفداران این نوازنده ایجاد کرده است.

Nine Network “Weekend Today” استرالیا هنگام پخش مونتاژی از کلیپ های مربوط به فروش 495 هزار دلاری اسناد خود در بخش صبح یکشنبه ، از دیلن به عنوان “خواننده فقید” نام برد.

اندکی پس از پخش قطعه ، مجری برنامه ریچارد ویلکینز مجبور شد که به خاطر “سردرگمی” اشتباه ایجاد شده عذرخواهی کند:

“ما باید اصلاح کنیم. حدود نیم ساعت پیش ، در چت سرگرمی ما به اشتباه بنرهایی را در مورد باب دیلن روی صفحه شما اجرا کردیم. دروغ بود ما از هرگونه سردرگمی عذرخواهی می کنیم. »میزبان با کمی خجالت گفت:

با این حال ، MSNBC آمریکا تا آنجا پیش رفت که ادعا کرد دیلن “در سال گذشته در سن 79 سالگی” در بخش “هفته” درگذشت.

یکی از کاربران پس از ویروسی شدن این اشتباه ، در توییتر درباره این اخبار اظهار نظر کرد: “پسر ، آیا MSNBC مجبور به انجام یک اقدام جدی است.”

همانطور که گفت ، جوشوا جانسون کانال بعداً برای اصلاح اشتباهی که “قبلاً” به صورت آنلاین رخ داده بود ، تصحیح کرد.

“همین حالا در تیترهای خود به تعداد زیادی از اسناد باب دیلن که منتشر شده است اشاره کرده ایم. ما به طور تصادفی گفتیم که او سال گذشته درگذشت. ” “باب دیلن بسیار زنده است. او امسال 79 ساله شد. از این بابت متاسفم. “

نوازنده افسانه ای ، که در طول زندگی حرفه ای خود بیش از 100 میلیون رکورد فروخته است ، احتمالاً از شنیدن خبر مرگ زودرس خود خوشحال نبود – با این حال ، او در این مورد سکوت کرده است.