هنرمند مرموز گرافیتی با هنر خیابانی “Walk of Shame” علیه “چهره های شرم آور” جنگ می کند

هنرمند مرموز گرافیتی با هنر خیابانی “Walk of Shame” علیه “چهره های شرم آور” جنگ می کند

دهلی نو (اسپوتنیک): پابلو پیکاسو یک بار گفت ، “نه ، نقاشی برای تزئین آپارتمان ساخته نشده است. این یک ابزار تهاجمی و دفاعی جنگ علیه دشمن است. ” تاریخ داستانهای زیادی از هنرمندان ارائه می دهد که افراد قدرتمند را برای درون نگری بسیار مورد نیاز جلوی آینه می کشانند و انقلابی در نحوه تفکر ما درباره مسائل ایجاد می کنند.

بسیاری از هنرمندان خیابانی گریزان در هندوستان از نظر بسیاری از افراد یک ارتش یک نفره به شمار می روند و با استفاده از نمایش و نمایش هنرهای خیابانی ، جنگی را علیه سیاستمداران و چهره های برجسته کشور انجام می دهند. هیچ کس نمی تواند تأیید کند که این هنرمند کیست ، زیرا او همچنان زیر پیراهن عظیم خود کلاه گذاشته و از دسته “Tyler” عبور می کند ، یک نام مستعار که تصور می شود به رمان و فیلم “باشگاه مبارزه” متصل است.

در حرکات جسورانه ای که با ابرقهرمان افسانه ای بنکسی مقایسه شده است – یک استاد نقاشی دیواری معروف و در عین حال ناشناس انگلیسی معروف به پیام های کاملا عصیانگر و سیاسی از طریق استفاده از خیابانی – کارهایی که به “تایلر” اعتبار داده می شود در سال 2012 به عنوان “عصیان” علیه ظاهر می شود معضلات اجتماعی.

این هنرمند رمز و راز پیدا کردن عجیب ترین روش برای فراخواندن مردم ، شروع یک جنگ چریکی علیه “شخصیت های عمومی بی شرمانه روزنامه نگاری ، بالیوود و سیاست” ، آخرین مجموعه الهام گرفته از “Walk of Shame” هالیوود.

در حالی که برای بسیاری از افراد مشهور ستاره شدن در پیاده روی مشاهیر هالیوود یک افتخار است ، مشاهیر هند سرخ چهره هستند زیرا نام آنها در کنار نمایش های هنری دسته های سه لایه مدفوع ترسیم شده است.

تایلر به اسپوتنیک می گوید: “عصبانی کردن افراد شماره یک در لیست من ، اما عصبانی کردن از راه درست.”

این هنرمند می گوید: “این افراد نفرتی را گسترش داده اند كه قابل جبران نیست ، تنها كار آنها تفرقه انداختن و حواس پرتی ما بود و آنها با این كار به راحتی از این كار فرار كردند.”

در بستر شلوغی که افراد مشهور از طریق تایلر در حساب اینستاگرام خود نامزد شده اند و از شرکت کنندگان خواسته می شود برای رقمی که “فعالانه در تبلیغات و نفرت در تبلیغات گسترده” و کسانی که شایسته شرم هستند رای دهند.

کسانی که در حال حاضر شرم آور هستند شامل بازیگر بالیوود ، کنگنا رانوت ، مشهور به اظهارات ناشایست و نام بردن از همکاران در برادری فیلم ، مجری خبر Arnab Goswami ، و Amish Devgan از یک کانال اصلی رسانه ای ، در میان دیگران است.

در حال حاضر ، سخنگوی رسمی دولت مودی ، سامبیت پاترا ، رهبر تایلر است که در رتبه بعدی قرار دارد ، در برابر روزنامه نگار دیپاک چاراسیا. این دو مجری خبر غالباً به تعصب و تبلیغات و همچنین تمایل خود به حمایت از دولت هند به رهبری نارندرا مودی متهم می شوند.

“اسامی نقاشی شده دارای چندین پرونده کیفری علیه آنها است. آنها هنوز هم به دلیل کمکی که از دولت حاکم دریافت می کنند همچنان به نفرت پراکنی و فرار از همه پرونده های حقوقی ادامه می دهند. چه راهی بهتر از شرمندگی آنها ، از نقاشی کردن نام آنها در یک خیابان ، “می گوید تایلر.

این هنرمند چریکی ، که به دلیل کارهای چشمگیر خود به نام بانکی بمبئی نیز شناخته می شود ، ادعا می کند هویت خود را پنهان نگه می دارد تا از عواقب قانونی و جمعیت خشمگین ناشی از تعصب مذهبی جلوگیری کند.

هند از نظر تاریخی حملات و راهپیمایی هایی را انجام داده است كه 63 مورد از چنین حمله های پرحرفی بین سالهای 2010 تا اواسط 2017 رخ داده است.

بارت سیمپسون غیر رسمی که باید به تایلر بگوید “باید برای اثبات ملیت خود بگوئید ، باید” جی شری رام (ستایش از لرد راما از پانتئون دئیستی هندو) را بشناسد “. جی شری رام”.

تایلر گفت که به دلیل هنر “بیش از حد سیاسی” خود در انتقاد از دولت ، با ناشناس ماندن تقریباً یک دهه از حمله فرار کرد ، “تهدید تحریک جدید است”.

تایلر جزئیات سیستم سازمان یافته ای را که برای ترساندن هنرمندان ، کمدین ها ، بازیگران و فعالان در برابر صحبت نکردن در مورد رژیم یا “مودی” مورد استفاده قرار می گرفت ، بیان کرد.

“ترول ها پسران و دختران جوانی از شهرهای کوچک در سراسر هند هستند که دچار شستشوی مغزی شده اند و معتقدند که هیچ کس به جز هندوها حق هندوستان را ندارد. آنها سربازان مجازی برای IT CELL هستند. “

وی گفت: “برای هر 400-600 عضو یک رهبر گروه وجود دارد که از طریق گروه های تلگرام و واتس اپ با آنها ارتباط برقرار می کند. هر عضو حداقل 20 تا 30 نمایه جعلی دارد. در آنجا ، به آنها گفته می شود که یک حساب خاص را از طریق روش های نظر دادن به پیام های نفرت یا گزارش دادن تعداد زیادی از حساب ، هرزنامه کنید. “

تایلر با نشان دادن هنر نارندرا مودی و راهول گاندی در یک کش و قوس بر سر نقشه هند و شکستن آن به دو قسمت ، به رسمیت شناخته شد. گفته می شود که این نقاشی دیواری به دلیل تبیین روشن وضعیت کشور در طول 74 سال گذشته ، قلب تایلر را دوست دارد.

این نقاشی دیواری با عنوان: “D I S I N T E G R A T E”.

©
عکس: Prashant Waydande / Tyler

رهول ، مودی در یک جنگ طناب کشی

در طول مصاحبه ، تایلر با بلاغت می پرسد چند بار کسی را دیده است که مودی به طرز هجوآمیزی روی دیوار نقاشی کند ، و ، در پاسخ به سوال خود ، اظهار داشت: “” هرگز “، درست است؟”

این هنرمند خودآموخته ، که بسیاری از تصاویر چهره مودی را با کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین به اشتراک گذاشته است ، می گوید این برای نشان دادن ویژگی های مشترک نخست وزیر هند با دیگران.

“این خنده دار است که چگونه نخست وزیر در مورد اینکه چرا مخالفت برای دموکراسی مهم است صحبت می کند ، اما در طرف دیگر ، دانشجویان ، وکلا و فعالان را به طور منظم دستگیر می کند ،” با اشاره به توییت مودی: “من می خواهم این دولت مورد انتقاد قرار گیرد. انتقاد ، دموکراسی را قوی می کند. “

این هنرمند می گوید: “هنر من برای مردم است ، توسط مردم.”