همگام شدن با کالیفرنیا: کمپین Caitlyn Jenner برای جایگزینی Newsom – گزارش

همگام شدن با کالیفرنیا: کمپین Caitlyn Jenner برای جایگزینی Newsom – گزارش

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

فرماندار دموکرات کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، در حالی که مقامات بیش از 2 میلیون امضای ارسال شده توسط برگزارکنندگان را در ماه گذشته تأیید کرده اند ، با انتخابات احتمالی فراخوان روبرو است. آخرین انتخابات فراخوان ویژه در کالیفرنیا منجر به پیروزی آرنولد شوارتزنگر ، بازیگر اتریشی-آمریکایی ، جمهوری خواه ، از 2003 تا 2011 به عنوان فرماندار کالیفرنیا شد.

آکسیوس روز سه شنبه گزارش داد كه كیتلین جنر ، دونده قهرمان برنده مدال طلای المپیك در حال ملاقات با تعدادی از مشاوران سیاسی است تا یك مبارزات انتخاباتی احتمالی را ارزیابی كند.

به گفته منابع “جنر ، یک جمهوری خواه پر سر و صدا که از سال 2015 انتقال خود را اعلام کرد ، از کارولین رن ، جمع کننده کمک مالی GOP ، مشاوره سیاسی می گیرد ،” با اطلاع مستقیم از مشورت های خود. ”

گزارش شده است که این دو از طریق کار با صندوق غیرانتفاعی محافظه کار آمریکایی ، متمرکز بر دگرباشان جنسی ، با یکدیگر آشنا شدند.

رن به ویژه به عنوان سازمان دهنده تظاهرات “توقف سرقت” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، قبل از آشوب 6 ژانویه در پایتخت ایالات متحده ، فعالیت داشت. رن همچنین در ترامپ پیروزی ، کمیته مشترک جمع آوری کمک های مالی رئیس جمهور سابق منصبی داشت.

زمزمه های کیتلین جنر در تلاش برای همگام شدن با کالیفرنیا در حالی است که احتمال انتخابات ویژه فراخوان وجود دارد ، که به حدود 1.5 میلیون امضای تأیید شده احتیاج دارد. در موعد مقرر 17 مارس 2،117،730 امضا تحویل داده شد و اکنون تا 29 آوریل توسط مقامات انتخابات شهرستان تأیید می شود.

تلاش فراخوان ، که نیوسوم به عنوان “یادآوری جمهوری خواهان” نامگذاری شده است ، در پاسخ به اقدامات فرماندار کالیفرنیا در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا ویروس COVID-19 ، و تأثیر تعطیلات مربوطه بر مشاغل کوچک ظاهر شد.

اورین هیتلی ، پلیس 52 ساله بازنشسته ای در کالیفرنیا که رهبری تلاش را برعهده دارد ، گفت: “این در مورد گاوین نیوزوم و سیاست های ناموفق او است که ما را در وضعیت ناامیدی امروز قرار داده است.”

با این حال ، مدیر جنر ، سوفیا هاچینز ، در ماه فوریه به پولیتیکو گفت که مشتری او “برای تصدی فرمانداری نامزد نمی شود ، هرگز فکر نکرده است که به عنوان فرماندار نامزد شود و از انجام کاری که برای ارتقا rights حقوق دگرباشان جنسی انجام می دهد و گذراندن وقت با 18 سال خود بسیار خوشحال است. نوه ها و 10 فرزند. ”

علاوه بر این ، شوارتزنگر ، فرماندار جمهوری خواه سابق كالیفرنیا ، به نیوزوم هشدار داد كه شباهت های زیادی بین احساس عمومی امروز و “نارضایتی” مردم كالیفرنیا در سال 2003 وجود دارد. بازیگر “نابودگر” پس از جایگزینی به فرماندار وقت گری دیویس ، دموكرات پیروزی در انتخابات ویژه فراخوان آن سال.

شوارتزنگر ، سی و هشتمین فرماندار کالیفرنیا گفت: “امروز تقریباً همان جو موجود است.”

“نارضایتی وجود داشت ، تا بالاترین سطح. و همین حرکت است. چیزی که آن را به سطح بالاتری منتقل می کند ، نوعی نی که کمر شتر را می شکند … مانند انفجار.”