همه گیر COVID-19 به پایان نمی رسد – این فقط بدتر می شود!

همه گیر COVID-19 به پایان نمی رسد – این فقط بدتر می شود!

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون به دکتر یولاندرا هانکوک ، که یک متخصص بهداشت عمومی و با محوریت نابرابریهای بهداشت است ، می پیوندد. استاد دانشکده بهداشت عمومی موسسه میلکن در دانشگاه جورج واشنگتن. و متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره است.

علیرغم آنچه که بسیاری از افراد در مناصب رهبری در ایالات متحده و در سراسر جهان می گویند یا نمی گویند وقتی به میزان عفونت COVID-19 در زمینه واقعی و بین المللی آنها نگاه می کنید ، همه گیر به پایان نمی رسد – در حال افزایش است .

در پی قتل های غیرقانونی جورج فلوید ، احمود آربوری و برونا تیلور ، دموکرات های مجلس نمایندگان به رهبری کارگروه سیاه کنگره (CBC) هفته جاری از قانون عدالت در پولیس رونمایی کردند. CBC تکه های پارچه ای از کانته را بیرون کشید و با سخنرانی نانسی پلوسی (D-CA) و رهبر اقلیت مجلس سنا چارلز شومر (D-NY) در یکی از بدترین فرصت های عکس در همه زمان ها برای ارتقاء این قانون زانو زد.

3 نوامبر ، روز انتخابات در ایالات متحده ، هنوز پنج ماه از آن زمان باقی مانده است ، اما نبرد برای رای گیری شروع می شود. رویترز روز چهارشنبه گزارش داد که دموکرات ها یک قانون در آریزونا را به چالش می کشند که می تواند “هزاران” رای از طریق نامه در این ایالت را از بین ببرد. کمیته ملی دموکرات در حال شکایت از وزیر امور خارجه آریزونا است و به دنبال این است که پنج روز کاری پس از انتخابات فدرال به رای دهندگان بدهد تا آراء را که به طور صحیح امضا نشده است اصلاح کند ، که طبق قوانین فعلی انتخابات ایالتی شمرده نمی شود.

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از آن هستند ، می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و نویسنده ارشد گزارش بلک آژانس و نویسنده کتاب “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”.

دکتر امیت رایلی – استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]