همه گیری های دست ساز؛ کشور فلوریدا ، ایالات متحده ؛ ترنر می چرخد؛ ونتورا 2020؟

همه گیری های دست ساز؛ کشور فلوریدا ، ایالات متحده ؛ ترنر می چرخد؛ ونتورا 2020؟

اینجا می آید جسی! و نینا! و اماش! آیا این آغاز موج شخص ثالث است؟ بیایید امیدوار باشیم

دکتر دادی چری، میکروبیولوژیست ، دانشیار زیست شناسی ، مدیر مسئول سردبیر اخبار جونیکی پست و نویسنده کتاب “ما جرأت کرده ایم آزاد شویم” به میزبان باب شلوئوبر و جمارل توماس می گوید که بله ، به نظر او ، این تاج مرگبار است. به نظر می رسد ساخته شده است: ساختار آن چنان غیرممکن است که تکامل طبیعی غیرممکن به نظر می رسد. اما این بدان معنا نیست که چین باید بخاطر این همه گیری مقصر شناخته شود. از ابتدا ، چین بسیار همکاری داشته و با انواع شرکای بین المللی همکاری داشته است. محققان فرانسه ، اسپانیا ، آمریكا ، كانادا ، استرالیا ، پاكستان و بسیاری دیگر از كشورها از طریق آزمایشگاه ووهان به دوچرخه سواری پرداختند ، و این كشور با اتحادیه اروپا ، WHO و USAID مشاركت داشته است. این تحقیقات مخفی چینی نیست – این کشور توسط کشورهای مختلف جهان تأمین و پشتیبانی می شود ، همه اینها طرفدار یافتن این ویروس های زننده و آزمایش با آنها هستند. وی خاطرنشان می کند ، همه و همه انگیزه دارند تا نقش این تحقیق را در این همه بیماری پنهان کنند.

تام لوونگو، یک تحلیلگر مستقل در زمینه سیاست ، فرهنگ و بازارها در وبلاگ خود ، Gold Guns ‘s Guns’ ، جایزه خود را به “بزرگواری باهوش” کنگره ، شخص ثالث احتمالی جاستین امش ، شخص ثالث برای گرفتن دونالد ترامپ داد. او گفت ، امش صدای طراوت آور در سیاست است. از طرف دیگر ، جسی ونتورا احتمالاً نیرویی صرف شده است. آنها همچنین به مشکلات مبارزات انتخاباتی جو بایدن ، احیای جورج دبلیو بوش ، اعم از دوره دوم ترامپ اجتناب ناپذیر هستند ، یا اینکه آیا کسی که اکنون در دولت است ، قادر است در توزیع هزینه های عظیم دولت که اکنون شاهد آن هستیم ، پاسخگو باشد. تام اظهار داشت كه تنها راه حفر این سوراخ به اندازه ترامپ ، همکاری بین راست آزادیخواه و چپ ضد امپریالیستی است.

تحلیلگر اخبار اسپوتنیک والتر اسمولارک از صحبت های خود در مورد حمله عجیب و غریب حمله به ونزوئلا که آخر هفته است ، استفاده شد که اثر انگشت آن روی نقشه قرار دارد و چرا ونزوئلا بار دیگر مورد حمله قرار گرفته است. Misfits همچنین بدترین اتفاق را از برنامه های خبری یکشنبه به ارمغان آورد ، به بازگشت کیم جونگ اون اشاره کرد و از ورود “شاخ قتل” به سواحل ایالات متحده هشدار داد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم