همه گرما و بدون نور: بحث فاجعه بار دیشب

همه گرما و بدون نور: بحث فاجعه بار دیشب

در قسمت امروز خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان اولین مناظره ریاست جمهوری انتخابات سال 2020 ، ایالت Brexit و دادرسی استرداد جولیان آسانژ ، ییتزاک رابین و درگیری های مداوم بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ را مورد بحث قرار دادند.

میهمانان:

دانیل لازار – روزنامه نگار و نویسنده | سیاست های انتخاباتی ایالات متحده ، بحث های ریاست جمهوری ، Brexit ، سیاست انگلیس

یااکوف شاپیرو – سخنران ، نویسنده و خاخام | اسرائیل ، فلسطین ، ییتزاک رابین

میندیا گاوشلی – مدیر مسئول Sputnik News ایالات متحده | ارمنستان ، آذربایجان ، قره باغ و ترکیه

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکا | مناظره شب گذشته و سیاست های انتخاباتی ایالات متحده

در اولین ساعت ، میزبانان ما با روزنامه نگار و نویسنده ، دانیل لازار درباره بحثی که دیشب بین جو بایدن ، کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی آمریکا برگزار شد ، گفتگو می کنند. آنها دلایل زیادی را مطرح می کنند که چرا احتمالاً بدترین بحث ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده است. وی همچنین به میزبانان ما تجزیه و تحلیل خود درباره آنچه در مورد دادرسی استرداد جولیان آسانژ در حال انجام است ، می دهد.

در ساعت دوم ، میزبانان ما با خاخام یاکوف شاپیرو در مورد تاریخ نخست وزیر سابق اسرائیل ، ییتزاک رابین گفتگو می کنند در حالی که الکساندریا اوکاسیو-کورتز از حضور در مراسم بزرگداشت 25 سال پس از ترور وی عقب نشینی کرد. سپس میندیا گواشلی به میزبانان ما می رود تا تجزیه و تحلیل دقیق درگیری رو به رشد بین ارمنستان و آذربایجان در مورد منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی را که مدتها مورد مناقشه است ، آغاز کند.

در آخرین ساعت ، میزبانان ما در بحث در مورد بحث ریاست جمهوری شب گذشته بین جو بایدن و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، برنامه را با تد رال خاتمه دادند و در مورد اینکه کدام حزب در نهایت فکر می کنند این بحث را از دست داد ، توافق کردند: مردم آمریکا.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم