“همه زندگی مهم است”: بنا به گزارش ها خانم لباس شنا بریتانیا “بر اثر پست جورج فلوید” مورد تجزیه قرار گرفت.

“همه زندگی مهم است”: بنا به گزارش ها خانم لباس شنا بریتانیا “بر اثر پست جورج فلوید” مورد تجزیه قرار گرفت.

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در گزارشی که اکنون در رسانه های اجتماعی حذف شده است ، این مدل ادعا می کند که او “هنوز به اثبات سخت نرسیده است” مبنی بر اینکه “او بی گناه بود” در هنگام مرگ ، اضافه کرد که فلوید سابقه کیفری دارد.

جاسمین آرچر جونز ، برنده 23 ساله رقابت سال گذشته Miss Miss Swimsuit UK ، پس از سؤال آشکار در باره آنلاین شرایط مرگ غم انگیز جورج فلوید ، از عنوان او سلب شد.

به گفته این رسانه ، در یک پست فیسبوک حذف شده ، که با عبارت “نظر شخصی شروع شد! اگر نمی خواهید بدانید ، نخوانید” ، یاس تصریح کرد: “همه زندگی مهم هستند”.

وی نوشت: “اکنون این مسخره است. باید متوقف شود. اگر زندگی عمیق به آمار داشته باشید ، تعداد بیشماری سفید پوستان در سال گذشته از BLACK در سال گذشته جان خود را از دست داده اند.”

جاسمین در ادامه اظهار داشت كه اگرچه “اتفاقی كه برای جورج فلوید افتاد اشتباه و فراموش نشدنی بود ، اما این همان اتفاقی است كه برای بسیاری از افراد دیگر از نژادهای مختلف در موقعیتهای مشابه می افتد”.

او همچنین نوشت که او “هنوز به اثبات سخت نرسیده است” مبنی بر اینکه “او بی گناه بود” در هنگام فوت ، اضافه کرد که فلوید سابقه کیفری دارد.

همانطور که رسانه ها یادآور می شوند ، Jasmine از آن زمان توسط سازمان دهندگان Miss Swimsuit UK “از بین رفته” است ، زیرا او دیگر در رده برندگان قبلی وب سایت صفحه بندی قرار نمی گیرد.

یک منبع به این روزنامه گفت: “یاس سعی کرده است آن را زیر فرش جارو کند و همچنان ادامه دهد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است اما سازمان دهندگان سریع عمل کردند تا او را از تاریخ خود مسواک بزنند.”

به نظر می رسد بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی با یاس ابراز همدردی می کنند ، برخی از آنها موافقت خود را با حداقل برخی اظهارات وی ابراز می کنند.

با این وجود ، کسانی نیز وجود داشتند که توجه خود را به بخش خاصی از پست فوق در رسانه های اجتماعی متمرکز کردند که به گفته آنها دلیل واقعی این بود که چرا یاس عنوان خود را از دست داد.