همه برنده هستند ، چیزی برای از دست دادن باقی نمی ماند

همه برنده هستند ، چیزی برای از دست دادن باقی نمی ماند

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، از جمله افزایش تعداد COVID-19 و CDC پیشنهاد کرد که ماسک ها باید در همه زمان های داخل خانه ، به جز در خانه ، استفاده شوند.

میهمانان

الیزابت بک – شریک مدیر در وکلای دادگستری بک و لی | بشقاب پرنده ها ، جورجیا ویدئو و پنسیلوانیا که علیه ترامپ حکم می کنند

ماریو بالابان – تیم ارتباطی پروژه وریتاس | رویداد جمهوری خواهان جوان نیویورک ، پاسخ فرماندار نیوجرسی و نوارهای CNN

کیم ایورسن – روزنامه نگار مستقل ، مجری نمایش کیم ایورسن | جو بایدن ، Lockdowns کالیفرنیا ، و سیاست هویت

در ساعت اول ، لی با وکیل الیزابت بک در مورد پرونده های قضایی لین وود و سیدنی پاول ، اسناد اخیر بشقاب پرنده ها و حکم پنسیلوانیا علیه تیم ترامپ صحبت کرد. الیزابت درباره دیدگاه های خود درباره سیدنی پاول و پولی که از طرف حامیان ترامپ جمع می کند و ضررهای احتمالی در دادگاه پیش رو صحبت کرد. الیزابت و لی میزبان درباره آینده انتخابات در این کشور و چگونگی اعتماد بیشتر به آنها بحث کردند.

ماریو بالابان از پروژه وریتاس برای بحث درباره رویداد جمهوری خواهان جوان نیویورک که در نیوجرسی برگزار شد و نوارهای CNN که روزانه منتشر می شود ، به این نمایش پیوست. ماریو در مورد این رویداد که بیشتر افراد 40 ساله در آن شرکت می کردند و نحوه حمله فرماندار نیوجرسی به حاضران و پیشنهاد اخراج از ایالت صحبت کرد.

در ساعت دوم ، لی با روزنامه نگار تحقیقی کیم ایورسن درباره محدودیت ها و قفل های در حال انجام در کالیفرنیا ، وضعیت انتخابات سال 2020 و خطرات پیش روی دولت بایدن در صورت آغاز به کار گفتگو کرد. کیم در مورد چپ سیاسی و اینکه چگونه شور و هیجان آنها از دولت بایدن می تواند منجر به آزادی کمتر و سانسور بیشتر شود ، بحث کرد. میزبان لی و کیم در مورد تقلب در انتخابات که در انتخابات سال 2020 اتفاق افتاده صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم