همه اکنون می رقصند: مهمانی ‘صندوق های پستی’ گرفته شده در دوربین در اعتراضات “شمارش آرا” در فیلی

همه اکنون می رقصند: مهمانی ‘صندوق های پستی’ گرفته شده در دوربین در اعتراضات “شمارش آرا” در فیلی

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/06/1081041514_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_32da06e5dab8893089ccba7645a7cf26.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011061081041544- همه-رقص-دارند-در-مهمانی-نامه های الکترونیکی-گرفته شده-در-دوربین-به-حساب-آرا-اعتراضات-به-صورت /

در مناطق ناآرامی پس از انتخابات ناشی از عدم اطمینان از نتیجه یک رقابت داغ ریاست جمهوری بین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی آمریکا و جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، بسیاری در شهرهای مختلف آمریکا به خیابان ها ریختند.

مرکز همایش های فیلادلفیا روز پنجشنبه شاهد تجمع معترضین بود ، در حالی که افرادی که پوسترهایی با عنوان “هر رای باید شمارش شود” را حمل می کردند و افسران پلیس این موضوع را مشاهده می کردند. در حالی که بایدن و طرفداران ترامپ در این گردهمایی ها دیده شده اند ، به نظر می رسد برخی از شرکت کنندگان جدید به این تظاهرات پیوسته اند: صندوق های پستی و رقص های برجسته شهر.

ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی نشان می داد که مردم با لباس های یک تالار شهر ، کاخ سفید و صندوق های پستی ، همراه با شخصیت های دیگر ، در حال رقصیدن هستند و در پس زمینه موسیقی شنیده می شود. جو در شبکه های اجتماعی به عنوان یک مهمانی توصیف می شود.

مهمانی رقص بداهه از طیف گسترده ای از شخصیت ها استقبال کرد: از “جو بایدن” تا دایناسورها.

سایت مرکز همایش ها حامیان هر دو کمپین را که توسط پلیس محاصره شده بودند ، دید. بر اساس گزارش های کاربران شبکه های اجتماعی تعداد طرفداران ترامپ از تعداد بیشتری برخوردار بوده است.

ساکنان بسیاری از شهرهای آمریکا در حالی به خیابان ها ریختند که این کشور در انتظار نتایج مسابقه ریاست جمهوری بین جو بایدن و دونالد ترامپ است.

از آنجا که مبارزات انتخاباتی ترامپ مشکوک به تقلب در رای دهندگان است و خواستار عدم شمارش آرا پس از انتخابات است ، جو بایدن ، نامزد دموکرات و همسر نامزد وی ، کامالا هریس ، بارها و بارها توئیت کرده اند که “هر رای باید شمارش شود”.

در ایالت های مهم نبرد مانند پنسیلوانیا ، جورجیا و نوادا ، تعداد زیادی از آراots برای پردازش باقی مانده است.