همزمان با استیضاح مجلس ترامپ برای دومین بار ، در رسانه های اجتماعی یادآوری کنید

همزمان با استیضاح مجلس ترامپ برای دومین بار ، در رسانه های اجتماعی یادآوری کنید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز چهارشنبه ، مجلس نمایندگان ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده را برای دومین بار بی سابقه استیضاح کرد و POTUS را به “تحریک خشونت” در جریان شورش های مرگبار هفته گذشته در پایتخت متهم کرد.

از آنجایی که ترامپ روز چهارشنبه از نظر تاریخی تنها رئیس جمهور ایالات متحده بود که دو بار استیضاح شد ، رسانه های اجتماعی نام وی را همراه با کلمه “استیضاح” به سمت روندهای جهانی سوق دادند.

شهروندان با کنایه از استیضاح دوم رئیس جمهور تبریک گفتند و خاطرنشان کردند که وی همچنین در انتخاب مجدد یا کسب رای مردم ناکام ماند. راه اندازی هشتگهای جشن مانند “# روز استیضاح ، کاربران ضد سوابق ترامپ را یادداشت می کنند و دلایل بیشتر و بیشتری برای تمسخر رئیس جمهور کناره گیری می گیرند.

از جمله ، این عدم توانایی ترامپ در به اشتراک گذاشتن مزاحمت های خود در مورد استیضاح از طریق توییت ها بود ، پس از اینکه حساب توییتر او برای “تحریک خشونت” به طور دائمی پاک شد که در شورش های مرگبار هفته گذشته در کاپیتول که منجر به پنج کشته و خسارت گسترده و خرابکاری شد.

کلمات کلیدی و ارجاع به فرهنگ پاپ یا محصولات غذایی ، همه چیز پایه ای برای الگوهای رفتاری مربوط به استیضاح شد.

برخی از کاربران همچنین پس از تمسخر بیل کلینتون به دلیل استیضاح وی ، یک توئیت معروف 2016 توسط پسر رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، دونالد ترامپ جونیور را به یاد آوردند – پستی که مطمئناً سن خوبی ندارد.

شهروندان با یک توییت قدیمی توسط رئیس جمهور معزول روبرو شدند که اکنون متفاوت است.

با این حال ، کسانی هم بودند که در مورد استیضاح احساس هیجان یکسانی نداشتند.

ترامپ برای اولین بار در سال 2019 به دلیل دو ماده – سو abuse استفاده از قدرت و ممانعت از عدالت استیضاح شد. دموکرات ها رئیس جمهور را به فشار بر رئیس جمهور اوکراین ، ولدیمیر زلنسکی ، برای تحقیق در مورد پسر جو بایدن ، هانتر ، متهم کردند. با این حال ، سنا در فوریه سال 2020 ترامپ را از این اتهامات تبرئه کرد.

استیضاح دوم برای ترامپ توسط دموکرات های مجلس نمایندگان و چندین جمهوریخواه مخالف مجلس نمایندگان پرورش یافت ، زیرا آنها ترامپ را به “تحریک قیام” در جریان شورش های مرگبار 6 ژانویه در پایتخت ایالات متحده متهم کردند که منجر به کشته شدن 5 نفر و اخطار موقت نتایج انتخابات شد. .

ترامپ با اصرار بر اینکه هرگز خواهان خشونت در خیابان های ایالات متحده نبوده ، همچنان مسئولیت خشونت را انکار می کند.