همانطور که کنوشا برنز ، دموکرات های فیدل و جمهوری خواهان در کنوانسیون عصبانی می شوند

همانطور که کنوشا برنز ، دموکرات های فیدل و جمهوری خواهان در کنوانسیون عصبانی می شوند

RNC ، کسی که از مرتجعین نژادپرست است. بانک های بزرگ میلیاردها میلیارد هزینه PPP را به خود اختصاص می دهند. “بحران ضد ستیزی کارگری” در معرض توطئه قرار دارد.

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند مادیا بنیامین، بنیانگذار CODEPINK: زنان برای صلح ، برای گفتگو در مورد شب آغازین کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در شارلوت ، نیویورک ، درباره آرایه های چشمگیر شخصیت های نژادپرستانه که در طول شب نمایش داده می شوند ، و اینکه چرا لفاظی بلند و بلند فکر است که مؤسساتي که دموکراتها در پاسخ ارائه داده اند ، به پيشنهادهاي سياسي واقعي تبديل نمي شوند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دیوید شولتز، استاد علوم سیاسی دانشگاه هملین ، برای صحبت در مورد سرمایه های بانکی در زمینه بحران کرونور ویروس به مبلغ میلیاردها دلار ، مذاکرات مداوم و متأسفانه غم انگیز بین دموکرات های کنگره و جمهوری خواهان درمورد بسته کمک های بعدی ، و چرا امتیاز دادن به به نظر می رسد طبقه حاکم تنها چیزی است که هر دو طرف می توانند در مورد آن توافق کنند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند آسا وینستلی، روزنامه نگار تحقیق و ویراستار دانشیار با انتفاضه الکترونیکی ، در مورد نمایشگاه جدید بمب افکن خود صحبت کرد که نشان می دهد چگونه “بحران ضد یهودی کارگری” به عنوان بخشی از توطئه گسترده تر برای پاکسازی پیشروان از حزب ساخته شده است ، اختلاف تکان دهنده در میزان بالاتر – طغیان در حزب کارگر با ادعاهای ناعادلانه ضد ستیزی توسط جناح راست و اتهامات مشروع تر از چپ گرایان رفتار می کردند و چگونگی ادامه فعالیت جناح های طرفدار از “بحران” فانتوم برای منافع سیاسی.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جیمز اوایلمدیر پیشین سیاست میراث فرهنگی در مرکز زندگی مردم و میراث فرهنگی در مؤسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره انستیتوی مطالعات سیاست ، برای صحبت در مورد طاغوت و “نشانه عمو تام” و نشانه های گسترده تر ، چگونگی سوءاستفاده ارتجاع از تضادهای آشکار در زمینه استقرار حزب دموکرات به جوامع سیاه ، و اینکه چرا بسیاری از فعالان باید در جستجوی درک “پیشرفته تر” از چگونگی ایجاد قدرت مردم باشند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم