همانطور که چپ ها کارگران اساسی را جابجا می کنند ، کارهای درست برای تهدید آنهاست

همانطور که چپ ها کارگران اساسی را جابجا می کنند ، کارهای درست برای تهدید آنهاست

معترضین طرفدار ترامپ خواستار پایان مسافت اجتماعی هستند؛ پوشش رسانه ها برای سیاست ترامپ ونزوئلا؛ نژاد پرستی اسرائیل در معرض نمایش کامل در میان COVID-19

در این قسمت از By Any Mans لازم ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به تحلیلگر اسپوتنیک نیوز و تهیه کننده مورد نیاز هر وسیله ای پیوستند ویت رید برای صحبت در مورد موج اعتراضات در مورد دستورالعمل های پناهندگی در محل ، موازی بین ستایش ترامپ برای مسئولان حوادث این هفته و برای حاضرین در راهپیمایی “متحد حق” که سلطنتش با وحشت باعث شد یک زن در شارلوتزویل کشته شود ، و چرا معترضین وقتی ادعا می کنند “آزادی آمریکایی” هستند ، لزوماً اشتباه نمی کنند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند لوکاس کوئنرنویسنده ای با Venezuelanalysis.com برای بحث در مورد چگونگی فراهم آوردن رسانه های شرکتی ایالات متحده از حملات بی امانانه واشنگتن به دولت ونزوئلا رئیس جمهور نیکولاس مادورو ، چگونگی تحریم های آمریکا برای مقابله با تاج ویروس حتی برای ونزوئلا ها دشوارتر و نقش رسانه های آمریکایی در سفید کردن تأثیر سیاست ایالات متحده بر این کشور.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند میکو پلد، حقوق بشر و نویسنده کتاب “پسر ژنرال”. سفر یک اسرائیلی در فلسطین ، و “ناعادلانه ، داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج” ، در مورد بی عدالتی عمیق ناشی از واکنش اسرائیل به کروناویروس در میان هر دو جامعه فلسطینی و حاردی ، چگونه ناامیدکننده اسرائیل از به فلسطینیان زندانی اجازه دهید حتی ابتدایی ترین اقدامات احتیاطی را نیز به وجود آورند و اینكه چرا این تاكتیك ها و بسیاری دیگر كه توسط اسرائیل كار می كنند ، در چارچوب كنوانسیون های سازمان ملل و ژنو قتل عام ایجاد می كنند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره مدرسه دانشکده دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با کمک هزینه تحصیلی و همکاری در پروژه حقیقت گفتن و پادکست “ما بیدار می شویم” برای گفتگو در مورد تفاوت های واضح در نحوه برخورد فعالان چپ و راست. کارگران اساسی در میان همه گیر ، آنچه غیبت جو بایدن از گفتگوی ملی در مورد تفکر استراتژیست های حزب دموکرات می گوید ، و اهمیت فعالان و برگزارکنندگان قدم به صفحه و مراقبت از جوامع ما هنگامی که رهبران منتخب ما نتوانند یا پیروز شوند. ‘t

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید