همانطور که شایعه جوانکا برای رفتن به میامی است ، آیا همسایگان بالقوه از این زوج استقبال می کنند؟

همانطور که شایعه جوانکا برای رفتن به میامی است ، آیا همسایگان بالقوه از این زوج استقبال می کنند؟

رسانه های آمریکایی پیشتر گزارش داده بودند که ایوانکا ، دختر دونالد ترامپ و همسرش جارد کوشنر چشم به یک قرعه 30 میلیون دلاری به جزایر با امنیت بالا در میامی می بندند تا پس از چهار سال حضور در واشنگتن ، پاهای خود را در آنجا بگذارند.

ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر مشاوران POTUS پس از ترک دونالد ترامپ از کاخ سفید ، ظاهراً دیگر راهی به نیویورک نخواهند داشت ، پیشنهاد صفحه شش نشان داد که این زوج 31.8 میلیون دلار برای چیزهای زیادی در جزیره هند کریک در میامی شناخته شده اند برای بسیاری به عنوان “سنگر میلیاردر”.

از آنجا که جوانکا در حال ساخت خانه ای در این قطعه زمین مناسب است ، رسانه ها و جمعیت آنلاین در حال بحث در مورد استقبال گرم مردم نیویورکی سابق در ایالت آفتاب هستند.

“من فکر نمی کنم که آنها اجتناب شوند. میامی قابلمه ذوب همه است. “یک نفر به رسانه گفت. “من فکر نمی کنم مردم به نوع مراقبت از آنها در نیویورک یا لس آنجلس اهمیت دهند.”

به گفته یک منبع دیگر ، احتمال زیادی وجود دارد که این دو در جامعه میامی به راحتی پذیرفته شوند زیرا “یک حلقه بزرگ اسرائیلی وجود دارد که آنچه را که برای اسرائیل انجام داده اند دوست دارد.”

با این حال ، خودی ادامه داد که این احساس غالب در میان بومیان لیبرال نیویورک وجود دارد که “وقتی برای گرفتن ضربه دوم رسوا شدی (خیلی) به میامی رفتی”.

©
عکس AP / استفان روسو

ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر به عنوان رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ هنگام سفر به ابی وست مینستر در لندن ، دوشنبه 3 ژوئن 2019 ، یک تاج گل به گور جنگجوی ناشناخته می گذارند. ترامپ برای یک سفر دولتی سه روزه به انگلیس است

اما بسیاری از مفسران آنلاین بیشتر نگران سه فرزند این زوج بودند و اینکه آیا میامی مکان مناسبی برای زندگی آنها است.

برخی نیز نگران بودند که فرزندان ترامپ-کوشنر در مدرسه جدید خود دوران سختی را تجربه کنند ، زیرا والدین محلی در حال بحث و گفتگو هستند که مشاوران ریاست جمهوری فرزندان خود را به کدام مدرسه می فرستند.

طبق گزارش صفحه شش ، همه خوشحال نبودند که این زوج ممکن است سرانجام مدرسه نخبه یهودی لهرمان را انتخاب کنند ، نه چندان دور از سرزمینی که گفته می شود به دست آوردند.

رسانه ها همچنین نشان دادند که ایوانکا و جارد پس از خرید این بسته 17 میلیون دلاری در جزیره هند کریک ، می توانند همسایه جذاب و مشهور برزیلی جیزل بوندچن و همسر اسپرت وی تام بردی ، مهاجم فوتبال Tampa Bay Buccaneers شوند.