همانطور که بایدن دستورالعمل های اجرایی را صادر می کند ، منتقدان می گویند که آنها خیلی زیاد پیش نمی روند

همانطور که بایدن دستورالعمل های اجرایی را صادر می کند ، منتقدان می گویند که آنها خیلی زیاد پیش نمی روند

ده کار که بایدن می تواند بدون کنگره انجام دهد (اما نمی کند). 140،000 شغل از دست رفته همه در دست زنان است – گزارش دهید مربیان NCAA در مورد مسابقات دو بار فکر می کنند.

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughty ، کمدین و فعال سینما به میزبانان شان بلکمن و ژاکی لوقمان ملحق می شود لی کمپ، میزبان و سر نویسنده Redacted Tonight و نویسنده کتاب اخیر “Bullet Points and Punch Lines” ، برای بحث درباره مقاله جدید خود در مورد اخبار کنسرسیوم ، “آنچه بایدن می تواند بدون کنگره انجام دهد (اما نمی تواند)” ، چرا بایدن بسیار- به نظر می رسد تخته سنگ دستورات اجرایی برای خواباندن سمت چپ طراحی شده است و جای تعجب نیست که بایدن برای کمک به مبارزان آمریکایی اقدامات بیشتری انجام نداده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند هانا دیکینسون، استاد و سازمان دهنده مجمع زنان ژنو در ژنو ، نیویورک ، برای بحث در مورد 140،000 شغل زنان از دست رفته در ماه گذشته در ایالات متحده ، چرا تقریباً همه کسانی که شغل خود را از دست داده اند سیاه پوستان یا لاتین بوده اند ، و چگونه سرمایه داری نیروی کار اینچنینی را از زنان می گیرد .

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها بحث می کنند که چرا بیش از یک چهار مربی بسکتبال NCAA فکر نمی کنند که مسابقات کنفرانس امسال باید برگزار شود ، چرا قوانین استخدام NCAA توسط تیم های بزرگ به طور منظم نقض می شود و پیامدهای نگران کننده عدم پذیرش لیگ برای جبران خسارت به دانش آموزان ورزشکار.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ و مطالعات آمریکایی آفریقایی آمریکایی در دانشگاه هوستون ، و نویسنده کتاب جدید “علم تلخ و شیرین: نژادپرستی ، حمله و اقتصاد سیاسی بوکس” ، برای بحث در مورد رد شدن بایدن از آموزش “1776” رئیس جمهور سابق ترامپ ابتکار عمل ، مسائل مربوط به جنبش “فرزندان برده آمریکایی” و آنچه که انگیزه ادعای بایدن در مورد خوان گوئیدو رئیس جمهور ونزوئلا است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم