هشدار روز رستاخیز؟ صدها خفاش به طرز مرموزی درگذشت مرده در هند زنگ هشدار آخرالزمانی

هشدار روز رستاخیز؟ صدها خفاش به طرز مرموزی درگذشت مرده در هند زنگ هشدار آخرالزمانی

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): برای انسان مضر نیست ، خفاش های مرموز به نظر می رسند که بیشتر زندگی خود را به صورت معکوس در حال گذر از خانه وارونه می گذرانند ، اکنون با شک و تردید بیشتری به چشم می خورند ، زیرا برخی مطالعات اولیه و گزارشهای ای ، آنها را مسئول کوروی ویروس جدید می دانند ، گرچه این نظریه وجود دارد. هنوز تأیید نشده است

مرگ صدها خفاش در چندین ایالت هند ، از جمله اوتار پرادش و بیهار ، روستائیان را غافلگیر می کند ، که از آن به عنوان یک نشانه شوم از شروع چیز وحشتناک فکر می کنند.

وحشت در بین افراد محلی و مقیاسی که در آن جان باختگان موجودات شبانه گزارش شده است ، مقامات را وادار به اقدام به عمل کرده و آزمایش های نمونه بر روی لاشه و سواب پستانداران مرده را انجام داده است.

مرگ تعداد زیادی از خفاش ها بدون علائم جسمی از تروما در منطقه بلغات گوراخور ، اوتار پرادش در تاریخ 26 ماه مه گزارش شده است. مردم محلی اظهار داشتند كه در یك منطقه 52 نفر از خفاش ها طی یك ساعت كشته شدند و روستائیان را به وحشت انداختند.

وی گفت: “ما قبلاً نیز موج های گرما را تجربه کرده ایم و مرگ و میرهایی در چنین مقیاس وسیع هرگز انجام نشده است. علاوه بر این ، چه کسی آب را برای خفاش ها نگه می دارد؟ در این مورد اشتباهی وجود دارد ، هرچند که مسئولان در تلاشند تا این مسئله را زیر سوال ببرند. چگونه می توان 52 خفاش را از بین برد. در عرض یک ساعت؟” یک اشوک وارما محلی به رسانه ها گفت.

در یک حادثه مشابه در تاریخ 26 ماه مه ، همان روزی که این حادثه در اوتار پرادش اتفاق افتاد ، اداره دامپروری بیهار درگذشت حدود 200 خفاش در نزدیکی آرا در ولسوالی باژپور را تأیید کرد. تیمی از پزشکان از منطقه بازدید کردند و نمونه های موجودات شبانه مرده را برای آزمایش جمع آوری کردند.

“علم” می گوید

مقامات جنگل و انستیتوی تحقیقات دامپزشکی هند (IVRI) گفتند که به نظر می رسد prima facie به نظر می رسد که در حالی که تحقیقات در حال انجام است ، این خفاش ها به دلیل گرمای بیش از حد در اوتار پرادش جان باختند.

سموم دفع آفات مورد استفاده در درختان انبه نیز به عنوان دلیل سوء ظن در بین مقامات تحقیق ظاهر شد.

هشدار قرمز در مورد موج گرما در 25 تا 26 مه در ایالت های شمال هند صادر شد زیرا جیوه در چورو راجستان به 47.5 درجه سانتیگراد افزایش یافت.