هزاران نفر پس از کشته شدن پلیس جورج فلوید ، به خیابان های مینیاپولیس بروند

هزاران نفر پس از کشته شدن پلیس جورج فلوید ، به خیابان های مینیاپولیس بروند

معترضین پس از قتل پلیس مینیاپولیس را تعطیل کردند. فعالان خواستار فروش اسلحه به فیلیپین نیستند. ایالات متحده هائیتیان COVID مثبت را تبعید می کند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم ، شان بلکون و ژاکی به آنها ملحق شده اند الکس ویتاله، نویسنده “پایان پلیس” و هماهنگ کننده پروژه پلیس و عدالت اجتماعی در کالج بروکلین ، برای گفتگو در مورد سرکوب سنگین پلیس معترضین در مینیاپولیس ، تضاد واضح بین واکنش پلیس به پاسخ ضد قفل عمدتا سفید پوست معترضین و فعالان عدالت اجتماعی کاملاً سیاه ، دیروز ، و اینکه نقش پلیس آمریكا در گذشته به عنوان ضامن حقوق مالکیت چه نقشی در تاریخ داشته است ، از اقدامات امروز آنها می دهد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند درو الیزارد-میلرهماهنگ کننده ملی ائتلاف بین المللی حقوق بشر در فیلیپین ، برای گفتگو در مورد نامه جدید این سازمان که خواستار کنگره ایالات متحده است ، نزدیک به 2 میلیارد دلار سلاح فروخته شده برای فروش به فیلیپین را متوقف کرد ، چرا اسلحه ها همه جز تضمین آنها هستند. در مبارزات سرکوب داخلی رئیس جمهور رودریگو دوترت ، و تاریخ استعمار آمریکا در حکومت آن کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند استیو فارستر، هماهنگ کننده سیاست مهاجرت برای مؤسسه عدالت و دموکراسی در هائیتی ، برای گفتگو در مورد افشاگری که دولت ایالات متحده حداقل 8 بازداشت شده هائیتی را که دیروز برای COVID-19 مثبت آزمایش کرده بودند ، تبعید کرد ، چالش هایی که در زمینه ردیابی هر کس که در زیر مهاجرت مات بازداشت شده بود ، اخراج شده است. سیستم (چه ویروس داشته باشد یا نه) ، و اینکه چگونه سیاست ترامپ بزرگتر در اعزام قربانیان کورو ویروس شدت این بیماری همه گیر در آمریکای لاتین را افزایش داده است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به بنیانگذار پروژه سیاه رای دهندگان ملحق می شوند Mondale رابینسون صحبت در مورد تمایز غلط بین نژادپرستی دونالد ترامپ و جو بایدن ، چرا تلاش برای نشان دادن رفتار نژادپرستانه طولانی مدت جو بایدن به عنوان “غافل” مسئله مسئله برتری سفید و ظهور ماسک ها به عنوان نقطه کانونی در جنگ فرهنگ بزرگتر

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم