هر دو طرف از رهبری امتناع ورزند تا از بینش همه گیر خودداری کنند

هر دو طرف از رهبری امتناع ورزند تا از بینش همه گیر خودداری کنند

آیا بولسونارو می تواند درگیری و بیماری همه گیر زنده بماند؟ ترامپ تصمیم دارد مقررات اورانیوم را کاهش دهد؛ حرکت “فراتر از سرمایه داری” برای حل بحران آب و هوا

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند برایان میر، سردبیر Brasil Wire و نویسنده “سال رهبری: واشنگتن ، وال استریت و امپریالیسم جدید در برزیل” ، برای گفتگو در مورد پست های اخیراً در رسانه های اجتماعی کشف شده که نشان می دهد گروه مزدور “Silvercorp” که تلاش برای حمله به ونزوئلا را انجام نداد. در زمان انتخاب جایر بولسونارو در سال 2018 در برزیل ، چه شکاف بین بولسونارو و همپیمان برتر سرخیو مورو نشان از شکاف عمیق تر در جناح راست برزیل داشت و اینکه چرا عدم ادامه روند بولسونارو در مهار COVID-19 لزوماً سیاسی نیست. حکم اعدام که بسیاری انتظار دارند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در Beyond Nuclear ، برای گفتگو در مورد تلاش های جدید دولت ترامپ برای تنظیم مقررات معدنی اورانیم در میان همه گیری ها ، چرا جمعیت بومی احتمالاً چنین تحرکاتی را تحمل می کنند ، و به همین دلیل گلایه عظیم انرژی جهانی ادامه می دهد. بهره برداری از تاسیسات هسته ای غیر ضروری است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند تینا لاندیس، سازمان دهنده و نویسنده ، در مورد کتاب جدید خود با عنوان “راه حل های آب و هوا: فراتر از سرمایه داری” صحبت کنید ، “چرا طبقه کارگر برای توزیع منابع از یک تعداد میلیاردرهای میلیاردر خود محور بهتر است و چرا هر سیستم اقتصادی مقدم است. در رشد نامحدود اساساً ناپایدار است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به کاریکاتوریست و مقاله نویس تحریریه برنده جایزه می پیوندند تد رال، برای بحث در مورد اینکه چرا قوت سیاسی قاطع ترامپ و عدم توانایی Biden در برقراری ارتباط موثر بدان معنی است که نامزد احتمالی دموکرات “بین یک سنگ و یک مکان سخت گیر کرده است” ، چرا سیاستمداران طرفدار تأسیس که از قتل احمود اربری صحبت می کنند ، بسیار بدبینانه به نظر می رسند و آیا؟ برتری آشکار مدل مهار COVID-19 در چین و ثبات کلی سیاسی بیشتر این کشور بدان معنی است که احتمالاً بعد از این همهگیری ، نقش رهبری بزرگتری را در صحنه جهانی ایفا خواهد کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم