“هرگز چیزی شبیه به این را ندیده است”: چرخش دود مشکی در حال چرخش بر سر بحث و گفتگوی آنلاین در شهر استرالیا

“هرگز چیزی شبیه به این را ندیده است”: چرخش دود مشکی در حال چرخش بر سر بحث و گفتگوی آنلاین در شهر استرالیا

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این اشیاء بی پروا در سراسر جهان ، از جمله در آمریکای شمالی ، آسیا و اروپا مشاهده شده است. اخیراً ، شیء دایره ای شکل در ماه مارس در نور روز در نور روز برای چند دقیقه قبل از محو شدن در حال شناور بود.

حلقه اسرارآمیز از دود سیاه که در آسمان شهر نیمبین استرالیا مشاهده شده است ، بحث های داغ را در بین ساکنان محلی برانگیخته است. كاز وودال كه متوجه شد در حالی كه او با دوست خود قدم می زند ، گفت كه از بینایی خیره شده است. وودال گفت: “ما هر دو مثل” f ** k چیست؟ من هرگز چنین چیزی را ندیده بودم. “

به گفته این زن ، شیء در حال چرخش بر روی محور خود بوده و قبل از آنکه درست بالای سر آنها متوقف شود ، بر روی تپه ها شناور است. بیدار و خواستار توضیحی ، وودال به خانه رفت و شروع به خواندن درباره این شیء در اینترنت کرد و فهمید که مردم سایر نقاط جهان نیز با آن روبرو شده اند. با این حال ، هیچ یک از آنها منشاء حلقه اروتیه را نمی دانستند.

این زن سپس به امید اینکه توضیحی بدست آورد ، عکس هایی از حلقه دود سیاه را در صفحه فیسبوک جامعه این شهر منتشر کرد.

در پست او پاسخهای متفاوتی دریافت کرد ، به طوری که برخی از کاربران به شوخی مبنی بر اینکه “یک هواپیمای بدون سرنشین 5G که ویروس کرونا را بهمراه شیمیای شیمیایی پخش می کند !!”

کاربر دیگری نوشت: “اگر به اندازه کافی بزرگنمایی کنید می توانید بیل گیتس را با استفاده از واکسن در دست چپ خود در حال خلبانی ببینید.”

دیگران تصور می کردند که این شیء می تواند پهپاد باشد.

بسیاری از کاربران ادعا می کردند که حلقه دود سیاه از مبدا فرازمینی است. یکی از شهروندان اینترنتی نوشت: “دوست من در کالیفرنیا هم آن را دیدم. گفت این یک چیز بیگانه است”. ساکنان دیگر نیمبین فاش کردند که در استرالیا و سایر مناطق جهان نیز با شیء اسرارآمیز روبرو شده اند.