“هرگز اتفاق نخواهد افتاد”: توییتر ایوانکا را برای اشتراک تصویر ترامپ در کنار کوه راشمور کباب می کند

“هرگز اتفاق نخواهد افتاد”: توییتر ایوانکا را برای اشتراک تصویر ترامپ در کنار کوه راشمور کباب می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/0a/1080115781_0:70:3072:1798_1200x675_80_0_0_1bf86f52286088ceb97c54ac9ac0eb80.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012071081387142- هرگز-هیچ- اتفاق-نیفتاد-توییتر-رودست-ایوانکا-برای-اشتراک-تصویر-ترومپ-در کنار کوه-روشمور /

در یادبود ملی Mount Rushmore در داکوتای جنوبی چهار مجسمه گرانیتی با طول 60 فوت از روسای جمهور سابق آمریکا جورج واشنگتن ، توماس جفرسون ، تئودور روزولت و آبراهام لینکلن وجود دارد. این پروژه در سال 1941 تکمیل شد و بیش از 400 نفر در کنده کاری ها شرکت کردند.

ایوانکا ترامپ ، دختر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده که به عنوان مشاور کاخ سفید نیز فعالیت می کند ، پس از اینکه تصویری را در توییتر به اشتراک گذاشت که پدرش را در کنار مناظر کوه راشمور نشان می دهد ، شهروندان را بر آن داشت تا روز گذشته برای دوچرخه سواری خود بدوند.

در این پست توییتر آمده است: ”عکس شگفت انگیز از [Trump] در سفر خود به کوه راشمور در 3 ژوئیه 2020. ” خود تصویر دارد شباهت زیاد به تصویر دیگر که قبلاً توسط فرمانده کل قوا در ماه آگوست به اشتراک گذاشته شده بود.

با این حال ، در عرض چند ثانیه از به اشتراک گذاشتن پست ، شهروندان آماده بودند تا نظرات خود را در مورد این موضوع ارائه دهند ، و بسیاری از آنها سریعا از ایوانکا انتقاد کردند که حتی به احتمال افزودن چهره پدرش به یادبود اشاره کرد.

“برای همیشه استیضاح ، برای همیشه میراثی از شکست کامل و کامل. تصور کنید که به این افتخار می کنید ، ” یک کاربر نظر داد، به عنوان دیگری اظهار داشت که چنین اضافی به کوه راشمور “هرگز اتفاق نمی افتد

اما همه کاربران سریعاً این پیشنهاد را رد نکردند ، همانطور که یک شهروند اینترنتی اظهار نظر کرد ، “اگر روزی رئیس جمهوری بود که سزاوار حضور در کوه راشمور باشد ، این پدر شماست.”

صحبت های اضافه شدن ترامپ به این مجسمه تاریخی ابتدا در آستانه جشن 4 ژوئیه ترامپ آغاز شد ، که با وجود همه گیری COVID-19 قرار بود در این مکان برگزار شود. در آن زمان ، ترامپ از ظاهر خود در این بنای یادبود برای تجلیل از تاریخ ایالات متحده و رد تماس برای سرنگونی مجسمه ها استفاده کرد.

بعداً در ماه اوت ، پس از نیویورک تایمز گزارش شد که یک دستیار کاخ سفید با دفتر فرماندار داکوتای جنوبی ، کریستی نوئم تماس گرفته است ، از شایعات خارج شد. .

ترامپ بعداً این ادعاها را تکذیب کرد و با توئیتر از بی اساس بودن این ادعاها نوشت با این حال ، او در یک توییت اظهار داشت که اضافه شدن شباهت “به نظر من ایده خوبی است”.

طبق سرویس پارک ملی ایالات متحده ، واشنگتن ، جفرسون ، روزولت و لینکلن به عنوان موضوع پروژه در تلاش برای نشان دادن تولد ، رشد ، توسعه و حفظ کشور انتخاب شدند.