هرج و مرج سیاسی به عنوان رویکردهای انتخاباتی در سال 2020 سلطنت کرد

هرج و مرج سیاسی به عنوان رویکردهای انتخاباتی در سال 2020 سلطنت کرد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تد رال ، نویسنده برنده جایزه و کاریکاتوریست سیاسی که کارش در www.rall.com است ، پیوستند.

سال 2020 نوبت های عجیبی سیاسی است. دیشب در مقدماتی در آلاباما ، سناتور پیشین و دادستان کل پیشین ، جف سسنس ، تلاش خود برای بازگشت کامبی – 61 – 39 – به دست تامی توبرویل ، مربی سابق فوتبال را از دست داد. پرزیدنت ترامپ در یک کنفرانس مطبوعاتی گل رز اظهار داشت که برنامه زیست محیطی جو بایدن برای کاهش گازهای گلخانه ای به معنای ساخت خانه های جدید بدون ویندوز است.

انگلیس غول مخابراتی چین Huawei را از شبکه 5G خود ممنوع اعلام کرد ، تصمیم ژانویه را معکوس کرد که به شرکت فناوری اجازه می داد در ساخت زیرساخت های بی سیم فوق سریع کشور بی نقص باشد. پرزیدنت ترامپ ادعا می کند که او بود که دولت انگلیس را متقاعد کرد که این تصمیم را بگیرد. در همین حال ، اپل دیروز پیروزی بزرگی در دادگاه اتحادیه اروپا بدست آورد که تصمیم 2016 مبنی بر اجبار اپل برای پرداخت 16 میلیارد دلار مالیات برچیده شد. نیل کلارک، یک روزنامه نگار و مجری که کارش در فیلم The Guardian ، The Week و Morning Star ظاهر شده است ، به این برنامه می پیوندد.

پرزیدنت ترامپ امروز به طور یک جانبه تضعیف یکی از قوانین حفاظت از بستر کشور ، قانون سیاست ملی محیط زیست ، محدود کردن بررسی عمومی پروژه های زیربنایی فدرال برای سرعت بخشیدن به مجوزهای آزادراه ها ، نیروگاه ها و خطوط لوله را محدود کرد. خفه کردن قانون 50 ساله یکی از مهمترین اقداماتی است که دولت انجام داده است. و تا به امروز ، ترامپ یا تضعیف ، تعلیق یا لغو بیش از 100 قانون و مقررات مربوط به حفاظت از محیط زیست. برایان و جان با هم صحبت می کنند جیم کاواناغ، سردبیر thepolemicist.net.

این هفته نیروهای ارمنی و آذربایجانی در امتداد مرزهای خود درگیر شدند و یک ژنرال آذری و حداقل 10 نفر دیگر را کشتند. هر دو طرف یکدیگر را به گلوله باراندن غیرنظامیان متهم می کنند. این درگیری ها نتیجه اختلافات طولانی مدت بر سر منطقه قره باغ کوهستانی است که ادعا می شود هر دو طرف. سازمان امنیت و همکاری در اروپا یا سازمان امنیت و همکاری اروپا در سال 1994 با آتش بس شکننده مذاکره کردند ، اما رئیس جمهور آذربایجان علی اف هر دیپلماسی دیگری را “بی معنی” خواند. مارک Sleboda، یک تحلیلگر امور خارجه و امنیت ، به نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم