هاروارد گراد تهدید می کند “افرادی را که می گویند” همه چیز مهم است “تهدید می کند ، شغل خود را از دست می دهد و آنها را تهدید می کند

هاروارد گراد تهدید می کند “افرادی را که می گویند” همه چیز مهم است “تهدید می کند ، شغل خود را از دست می دهد و آنها را تهدید می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این مواد غذایی سرخپوشان از روز سه شنبه آغاز شد پس از آنكه یك فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد در یك فیلم ویروسی ظاهر شد و با مقایسه یك كاغذ بریده شده بر روی زخم چاقو ، همان گفت كه “همه زندگی ها مهم است” در پاسخ به “زندگی سیاه زندگی” است. این فعال در ویدئوی حذف شده اخیر تهدید کرده است که “با ضرب و شتم” به هر کسی که می گوید “عصب ، محض حق باقیمانیت است ، بگوید” همه زندگی مهم است “.

کلارا جانور که در ماه مه از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل مدرک دولتی و روانشناسی شد ، روز چهارشنبه در ویدئوی جدید TikTok گفت که به دلیل ویروسی وی از کار خود در Deloitte Touche Tohmatsu Limited ، یک سازمان حسابداری چند ملیتی اخراج شد. فیلم در قیاس “همه زندگی می کند”.

در ویدئوی سه شنبه TikTok ، که اکنون حذف شده است ، Janover مقدمات مقدماتی “همه زندگی ها” و “Black Lives Matter” را با مقایسه یک برش کاغذ با یک زخم چاقو مقایسه کرد ، و تهدید کرد که “ضرب و شتم” هر کسی که به او می گوید “همه زندگی مهم است” است.

“شخص بعدی که عصبی بی نظیر دارد ، محترم قفقازی را برای گفتن” همه زندگی ها مهم “می کند ، شما را لگد می زند. ایما شما را می کوبد و در حالی که در حال تلاش و خونریزی هستید ، کاغذ بریده شده را به شما نشان می دهد و می گوید “بریدگی من نیز هست” “، در اولین فیلم گفته می شود Janover.

بعداً در همان روز ، جانور به دلیل واکنش های “دیوانه” ویدئوی اولیه را حذف کرد و در ویدئوی پیگیری گفت که وی اکنون ممکن است تحت نظارت وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بر سر بیانیه های ویدئویی ویروسی وی کنترل شود.

“زمان داستان برای اینکه چرا وزارت میهن [Security] ممکن است همین حالا اسم من را زیر نظر بگیرد. “

وی افزود که وی از واکنش شدید ویدیوی خود غافلگیر شد ، و عده ای از او “تهدید به مرگ ، تجاوز ، اخراج و اخراج” خبر دادند. این فعال گفت که این فیلم “به وضوح” یک “شوخی مشابه” است و خاطرنشان کرد: وی این ویدئو را با متن عنوان کرده است: “به دلایل قانونی این یک شوخی است”.

جنور گفت: “و مردم مانند گزارش دادن من برای تروریسم داخلی ، برچسب گذاری FBI ، هاروارد ، پلیس کمبریج هستند ،” اگر من از وزارت امنیت داخلی ایمیل بگیرم یا هاروارد را اخراج کنم یا دستگیر شوم. با توجه به بسیاری از تهدیدهای مرگ که الان دریافت می کنم – یا من به قتل خواهم رسید ، بدانید که من از شما که برای من ایستاده اند ، قدردانی می کنم. “

بعداً روز چهارشنبه ، این فعال در ویدئویی دیگر با چشمان پر از اشک نشان داد و ادعا کرد که از کار Deloitte که وی “واقعاً بسیار سخت کار کرده بود” اخراج شده بود ، اخراج شده است.

وی ادعا كرد كه هزاران نفر ، به ویژه هواداران مدعو دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا ، در رسانه های اجتماعی خواستار اخراج وی شدند.

Janover گفت: “من هنوز نمی خواهم از صحبت کردن و دفاع از موضوع Black Lives متوقف شوم.” “شما نمی توانید روح و فداکاری من را از بین ببرید. این حقوق بشر است “

وی در ادامه ی ویدئویی ، دلویت را متهم كرد كه ناجوانمردانه اقدام به شلیك شخصی كرد كه به قول خودش صرفاً سعی در ایجاد دگرگونی در جهان داشت.

وی گفت: “متأسفم ، Deloitte ، که شما نمی توانید آن را ببینید.” “این که شما ترسو بودید [sic] به اندازه کافی برای مبارزه با کسی که می خواهد یک تغییر غیرقابل تغییر در جهان ایجاد کند و تأثیر بگذارد. “

در اواخر ماه مه ، به دنبال قتل جورج فلوید افریقایی-آمریکایی توسط مأموران پلیس سفید در مینیاپولیس ، مینه سوتا ، اواخر ماه مه ، حواس پرتی “زندگی سیاه و سفید موضوع” در هفته های گذشته مورد توجه بیشتر قرار گرفت. از آن زمان ، تظاهرات ضد پلیس – وحشیگری و ضد نژاد پرستی در هر 50 ایالات متحده و در بیشتر مناطق شهری کشور و همچنین در بسیاری از مراکز بزرگ شهری در سراسر جهان برگزار شده است.