نیکی هیلی با انتقاد از “Dated” Scare Tactic اعلام کرد دموکرات های سوسیالیسم “سیاست پیش فرض”

نیکی هیلی با انتقاد از “Dated” Scare Tactic اعلام کرد دموکرات های سوسیالیسم “سیاست پیش فرض”

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

نیکی هیلی ، سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل نیز اصرار داشت که “بخاطر آینده آمریکا” صحبت می کند ، زیرا وی پیش بینی های سیاست خود را قبل از انتقال قدرت در دفتر بیضی شکل به رئیس جمهور منتخب دموکرات جو بایدن بیان کرد.

نیکی هیلی ، نماینده سابق دونالد ترامپ در سازمان ملل متحد ، با اعلام اینکه “سوسیالیسم” سیاست آینده حزب دموکرات آمریکا است ، به دلیل آنچه “بازیافت” تاکتیک های ترسناک فرسوده شناخته شده است ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

این سیاستمدار جمهوری خواه در توئیتر ادعا کرد که در سال جاری شاهد سوسیالیسم “جریان اصلی” بوده است ، و افزود که “ایدئولوژی خطرناک” هر جا که اجرا شود شکست خورده است.

در آستانه تصدی کاخ سفید توسط دولت جو بایدن ، وی تأکید کرد که “جنگ برای سرمایه داری” ضروری است ، زیرا هیلی مقاله ای را از Stand for America – یک وب سایت و گروه حمایت از وی راه اندازی کرد.

در یک پست ، تحت عنوان 2020 در بررسی: سوسیالیسم در حال ظهور ، جمهوری خواه سوسیالیسم را شرح داد ،

“با روی کار آمدن دولت بایدن ، اکنون زمان تجدید جنگ برای سرمایه داری و فرصت برای همه – و علیه سوسیالیسم و ​​رنجهای آن است.”

برداشت هیلی از سوسیالیسم که توسط حزب دموکرات مورد حمایت قرار گرفت ، پاسخهای زیادی را به دنبال داشت.

مارتینا ناوراتیلوا ، ستاره پیشکسوت تنیس ، این بیانیه را از دیدگاه شخصی که “سوسیالیسم را می شناسد” انتقاد کرد و رشته ای از نظرات تایید را ایجاد کرد.

اما برخی با این نظر مخالف بودند و “یک مثال مشخص” را ارائه دادند.

برخی با انتقاد از سخنان هیلی منسوخ شده ، تأکید کردند که “سوسیالیسم” مدت طولانی است که با “کمونیسم” در سیاست ایالات متحده قابل تعویض است.

بسیاری از کاربران اینترنتی به نیکی هیلی پیشنهاد می کنند “حقایق خود را روشن کند”.

دیگران چشم انداز خود را درباره “یک سیستم ناب سرمایه داری” ارائه دادند.

برخی نظرات درباره برداشت آنها از “سوسیالیسم دموکراتیک” بیان شد ، زیرا بسیاری از آنها مراقبت های بهداشتی جهانی را “نماد سوسیالیسم” می دانند.

به نظر می رسید برخی از اظهار نظرها در توییتر حاکی از آن است که تعارض کلامی نیکی هیلی می تواند نشانه ای باشد که وی در حال آماده شدن برای معرفی خود به عنوان نامزد GOP برای ریاست جمهوری در سال 2024 است.

تبادل در توییتر در حالی است که در مورد آینده حزب دموکرات بحث شده است. در طی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2020 ، برخی از دموکرات ها به عنوان مقاومت در برابر سیاست هایی که معمولاً با سوسیالیسم همراه است تصور می شدند.

سناتور مستقل از ورمونت ، برنی سندرز ، از آنچه از او به عنوان “سوسیالیسم دموکراتیک” یاد می کرد ، دفاع کرد ، و در عین حال مواضع “معتدل” در مورد مراقبت های بهداشتی را مورد حمایت کاندیدای ریاست جمهوری وقت و معاون سابق رئیس جمهور دموکرات ها قرار داد. جو بایدن ، بعد از اینکه ساندرز از سیاست Medicare برای همه خواست.

در همین حال ، طبق نظرسنجی اخیر موسسه Heartland / Rasmussen ، وقتی س whenال شد که آیا اقتصاد بازار آزاد یا سوسیالیسم بهتر است ، 75 درصد از رای دهندگان احتمالی سرمایه داری را انتخاب کردند و 11 درصد از سوسیالیسم حمایت کردند. 14 درصد دیگر گفتند “مطمئن نیستند”.