نیویورکی تحلیلگر CNN را که در جلسه بزرگنمایی آلت تناسلی خود را در معرض تعلیق قرار داد ، تعلیق می کند

نیویورکی تحلیلگر CNN را که در جلسه بزرگنمایی آلت تناسلی خود را در معرض تعلیق قرار داد ، تعلیق می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کنفرانس نویسنده جفری توبین با نیویورکر اکنون به خطر افتاده است زیرا ادعا می شود تحلیلگر حقوقی CNN آلت تناسلی خود را در طی تماس کنفرانسی ویدیویی در ماه جاری آلت تناسلی خود را در معرض همکاران و سایر متخصصان قرار داده است.

“من یک اشتباه احمقانه شرم آور را انجام دادم ، اعتقاد داشتم از دوربین خارج شده ام. من از همسر ، خانواده ، دوستان و همکارانم عذرخواهی می کنم. “توبین در اظهارات روز دوشنبه خود به Vice’s Motherboard اظهار داشت.

توبین ، نویسنده بیشتر از 25 سال در نیویورکر ، صریحاً آنچه را که در پشت صفحه رایانه خود انجام می داد ، بازگو نکرد ، اما منابع تأیید کردند که کارمندان مجله و اعضای رادیو WNYC در هنگام کنفرانس زوم خود بیش از حد توبین را دیده اند.

“من اعتقاد داشتم که در Zoom قابل مشاهده نیستم. فکر کردم هیچ کس در تماس زوم نمی تواند من را ببیند. فکر کردم فیلم Zoom را بی صدا کرده ام. »این پیرمرد 60 ساله ادعا کرد.

سخنگوی نیویورکر ، ناتالی رابه به رسانه گفت: “جفری توبین در حالی که ما این موضوع را بررسی می کنیم معلق شده است.”

این حادثه ناشایست باعث شده تا توبین به طور موقت از رسانه های اجتماعی عقب نشینی کند و همچنین موقعیت 18 ساله وی به عنوان یک تحلیلگر حقوقی در CNN باشد. سخنگوی سی.ان.ان به مادربرد گفت: “جف توبین در حالی که با یک مسئله شخصی سروکار دارد ، مدتی مرخصی خواسته است.”

آخرین حضور نویسنده تلویزیونی CNN در تلویزیون در 17 اکتبر بود و آخرین توئیت او در 13 اکتبر منتشر شد.

این اولین بار نیست که رفتار شخصی و حرفه ای توبین زیر سوال می رود.

پدر متاهل دو نوجوان ، سالها پس از ادعای رابطه ده ساله خود با کیسی گرینفیلد – دختر کارشناس جف گرینفیلد – تولید یک کودک و یک حماسه عمومی حمایت از کودکان در روزنامه ها خبرساز شد و موضوع افشاگری در نیویورک تایمز شد.

گفته می شود كه توبین پس از آنكه آموخت كه گرینفیلد در سال 2008 باردار است ، پیشنهاد پرداخت سقط جنین را داد.

یک منبع به نیویورک دیلی نیوز گفت: “وقتی کیسی سقط نمی کرد ، جف به او گفت که از این کار پشیمان خواهد شد ، و نباید از او انتظار کمکی داشته باشد.”

توبین و مادر نوزادش در فوریه 2010 در برابر قاضی دادگاه خانواده منهتن حضور یافتند. علی رغم اعتراض اولیه وی ، نویسنده پس از تهدید وكیل گرینفیلد برای تشویق دستمزد خود ، موافقت كرد كه به حمایت از فرزند بپردازد.