نیروی فضایی ایالات متحده طراحی یکنواخت “لو رفته” را به عنوان غیر رسمی در میان واکنش های توییتر رد می کند

نیروی فضایی ایالات متحده طراحی یکنواخت “لو رفته” را به عنوان غیر رسمی در میان واکنش های توییتر رد می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/1d/1081603689_0:0:12:12:675_1200x675_80_0_0_2f96381c1a2e0bfed82261f2f29668a4.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012291081603675-us-space-force-feeds-unifed-uniform-design-as-non-official-amid-twitter-backlash/

نیروی فضایی ایالات متحده در اوایل ماه دسامبر اعلام کرد که “نگهبانان” نام رسمی افرادی است که به مناسبت سالگرد تأسیس شاخه جدید ارتش ایالات متحده توسط افراد خدماتی آن شناخته خواهد شد. این نام اما به دلیل شباهت زیاد آن به فرهنگ پاپ مربوط به فضا ، بصورت آنلاین مورد تمسخر قرار گرفته است.

پس از آنکه هنرهای مفهومی “درز” نشان داد گزینه هایی برای لباس احتمالی نیروی فضایی ایالات متحده ویروسی شد و موج دیگری از انتقادات را نسبت به شعبه ایجاد کرد ، سخنگوی گاردین اصالت تصاویر را رد کرد ، با بیان اینکه طراحی لباس نیروی فضایی هنوز در جریان است .

سرگرد نیک مرکوریو در بیانیه ای به Military.com گفت: “گرافیکی یکنواخت که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود یک مفهوم رسمی طراحی یکنواخت نیروی فضایی ایالات متحده نیست.” “لباس لباس سرویس نیروی فضایی هنوز در دست ساخت است.”

با این حال ، مفاهیم ویروسی توئیتر را به شدت سر و صدا کرده است ، به طوری که کاربران بلافاصله به لباسهای غیر رسمی شباهت خود به لباس های Star Trek یا حتی لباس های نازی ساخته شده توسط هوگو باس می پردازند ، حتی اگر تایید شد که این هنرها هیچ شباهتی به چگونگی نگهبانان در واقع شبیه به

بین اینکه مفاهیم غیررسمی “پاره پاره کردن” و “توهین آمیز” خوانده می شوند ، شهروندان کاملاً آنها را به سخره گرفته اند.

برخی از افراد پیشنهادات خود را برای لباس فرم ارائه دادند.

چندین شهروند اینترنتی اظهار داشتند که هرگونه طراحی لباس متحرک نیروی فضایی محکوم به انتقاد در رسانه های اجتماعی است.

تمسخر و شوخی به بحث درمورد اینکه آیا نیروی فضایی ایالات متحده مفید است یا فقط “یک پروژه غرور” است ، تبدیل شد.

“جدی ، به اندازه کافی این مزخرفات نیروی فضایی است. بله ، من می دانم که این در قانون است. و قانون را می توان تغییر داد. این یک پروژه بیهوده ترامپ بود و اگر به زودی متوقف نشود ، ما با افرادی که در این اطراف قدم می زنند گیر خواهیم کرد لباسهای faux-Starfleet برای دهه های آینده “، یکی از کاربران نوشت.

ظاهراً در این مرحله تنها چیزی که طرفین می توانستند در مورد آن توافق کنند انزجار از هنرهای مفهومی یکنواخت بود.

کاربر دیگری گفت: “برای ثبت ، من کاملاً از نیروی فضایی پشتیبانی می کنم و به ماموریت و نیاز به محافظت از منافع ایالات متحده در فضا (ماهواره ها – ارتباطات ، ناوبری ، مجموعه ها) اعتقاد دارم ، اما این لباس ها فجیع هستند” ، “این مفهوم باید مستقیم به سطل زباله برود.”

نیروی فضایی ایالات متحده ، جوانترین شاخه نظامی در ایالات متحده ، دسامبر سال 2019 تأسیس شد و در حال حاضر در مرحله توسعه نام تجاری خود است. در اوایل ماه ، معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که نام سربازان شاخه “نگهبانان” خواهد بود ، چیزی که باعث واکنش و بحث در توییتر به دلیل ارتباط با “نگهبانان کهکشان” مارول و سایر عناصر مربوط به فضا شد. فرهنگ پاپ.